Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична глемарска баладка - джем


BlueZone

Recommended Posts

Икарус - много ми хареса тоноизвличането - личи че имаш "пръст" на китарен език :icon_shithappens: На места също имаш готини пръстовки които ме изкефиха...baitanas също има тук там пръстовки само да си оправи тона и е готов :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приветствам новите участници в темата!

Байтанасе, що "резня", бе човек? Нищо, ще чакам "да те избие" и на нещо друго... :hysterical::)

Иначе, признавам си, че за мен тази композиция е в известен смисъл изключиелна, защото нарушава практиката на задаване на теми за джем чрез бектраци, семплирани схеми, подложки и пр. "полуфабрикати". Абе... никой не си пуска авторската музика за джем! (Да не говорим как е изсвирена... :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо още "К"!

Сууупер! И тема си обявил, и си си изработил цялата композиция, и е такъв кеф, да му се не види!!!

:beer::dance::thumbs_up::Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rockon::) много много музика и чувство подплътени с прецизно балансирана техника както винаги...просто удоволствие да се слуша...аз си имам един простичък критерий - когато човек вижда картини и или го налегнат чувства слушайки дадена музика - това означава, че посланието е стигнало до него - това е смисъла на изкуството в крайна сметка...много от джемовете които си правим като се гъделичкаме тук са си просто ей така да изпуснем парата и да си се погъбаркаме малко - лошо няма - хубавото е, че понякога се отива и към обратната страна...мисля че това е още по готината част на тоя раздел. Както казва един мой много добър приятел и страхотен музикант - много хора свирят, но малко проповядват...но това е отделна и дъъълга тема :) Както и да е - чудесна работа на Кольо! :pray:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно съвсем скромно от мен

 

Не можах да докарам саунда, защото се наложи да записвам с пиезо :)

На мен тук ми намирисва на професионален запис, но щом казваш, че не си докарал саунда...

За свиренето няма смисъл да коментирам...красота...

П.П. Изобщо не е скромно това. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от най - добрите неща, които съм чувал във форума(ако не и най - доброто)... Прекрасно и... невероятно красиво е... Наистина нямам думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

брей, за мен бе удоволствие, наистина бе удоволствие, браво, много емоции, много красотии, много шарено, в смисъл най-различни идеи> темата е стара и някои не си пазят нещата :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Малко да възродя темата - парчето вече има едно т.нар. демо и вероятно и ще се издаде скоро, та викам да чуете за какво иде реч :)

 

Nicky - Summer Rain

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. И според мен въобще не е глем :)

Кантото е великолепно. Звукът и звученето страхотно ми допадат. Съвсем голямо и честно браво!

 

Има само една перкусия (ала клап), която не ми допада много и тук таме се чува метронома отзад, ако трябва да бъдем прекалено педантични :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.