Jump to content
Българският форум за музиканти

Ахат - Черната Овца


Dilian Nedev

Recommended Posts

Я да видим сега колко от вас ще изкарат учудени лица :)

Черната овца можете само тук и сега да чуете в мое изпълнение . Баса , китарите и клавишните са лично изпълнени от мен - no programming . Барабаните също съм ги записвал на ръка (без пиано рол разбирайте) , но Quantize-а ми помогна малко .

 

Внимание! : Изобщо и по никакъв начин не твърдя че моя запис има нещо общо с оригинала . Свиря го както на мен ми харесва . Ако на вас самата интерпретация не ви харесва защото е различна от оригинала - може да ми спестите коментара с тази забележка .

 

ЛИНК в Путфайл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саунда и микса не мога да коментирам, че тук съм с едни пиезо пръдливки в ТФТ монитора дето са.

Иначе тайминг, свирня, т'ва-он'ва - всичко кефи и то доста!!! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти слушам нещата и искрено се сдухвам. Човек, ти си ми набор а свириш на светлинни години от мен(даже и това е малко), но ти се кефя, че имаш такава дарба и тайно завиждам! :metalist::cheers2:

 

Успехи за напред! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саунда е повече от читав. Аз лично почти не чувам кийборда и бих намалил леко китарката. Баса малко се губи, няма презенс ли да кажа... Може би иска някакво ЕКю да се "отдели" от касата или нещо такова. Понеже хич не ги разбирам тия неща, не мога да дам акъл. Тогава защо ли се обаждам изобщо... :cheers2:

 

Но това е от търсене на кусури. Като цяло си е супер! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички за отделеното време :cheers2:

Колкото до звука - Винаги има какво да се желае още и още и още ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В основната тема е малко накъсано- лично мнение. Яка идея която можеш да направиш е хармонийка с още една китара "у лево"- ще се получи много арно :cheers2:

 

Саунда на солото е мн хубав също :metalist:

 

Също се сетих, ако не те притеснява да го споделиш, разбира се, че може да се направи едно разделче, където да се публикуват кадърно направени бекинг тракове, както ти си се постарал в случая- както има няколко форума guitarbt i guitarchaos, но тук- за българска музика.

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята си е супер, не знам дали е разисквана. Що не пуснете едно предложение в "оня" раздел за предложенията, който никой не чете... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.