Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

На първо място - Господин Цветан Недялков

На Второ място - Господин Zakk Wlyde

На Трето място - Господин Dimebag Darrell

 

# 4 Tom Morello

# 5 Buckethead

# 6 Richard Z. Kruspe

# 7 Jake E. Lee

# 8 Dan Donegan

# 9 Gus G

# 10 Emppu vuorinen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kirk Hammett,Saul Hudson(slash),,Jimi Hendrix,Brian May,Michael Weikath и James Hetfield само че единствено когато свири на акустична :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвратително е чак :metalist: Не съм чувал по-техничен китарист. А точно на цялата тази серия лафове (с йероглифите) се вижда и чува много добре.

Ей това не е за хора със слаби сърца http://www.youtube.com/watch?v=Ovbo9yHwgoM&feature=related

Редактирано от bluelemon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

впечатлен, повлиян от>

джимарата

zappa

srv, johny lang - тяхната жица, техния фиилинг, стиви рей повече като китарист, ленг като вокал повече кефи

yngwie - отдавна ми е станал суууууупер досаден, но great респект за всичко!

vai и сатриани, по едно време мислих че господ е стив вай. но освен техниката им и разбира се всичко което са направили, лъха досада и изчерпване и то много яко.

dimebag darrel и много други рок и метал китаристи

---

alex scholnick (testament) - може би когато му чух едно две неща само, ме светна, че рока и блуса са.... :secret: ограничени

---

сега зарибен>

"БАТ" МЕТАНИ :) - вълшебен човек

скофиилд - колкото много ме кефи, едновременно толкова и не мога да му понасям много неща и част от стила, но е КУЛТОВ

скот хендерсон - total beast

---

тези се сещам, те са и популярни имена може да се каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос - разбира се всичко е строго персонално, аз също се кефя на такива "guitar rape"-ове както обичат да се изразяват много хора, но тези неща не са ли ви малко... трудни за ежедневно слушане? :) Става дума за Guthrie. (Впрочем, ако някой знае за какво става дума, към 1:10 много звучи като Nyan Cat, една от най-известните глупости в нета. :D)

 

@Emosms, няма ограничена музика/стил, има ограничени музиканти. И ми се струва, че има много повече такива в метъла. Но не е нужно да ми отговаряш, защото ще стане спор и спам в темата.

 

Е, и за да не е тотален спам, определено мога да сложа Keith Richards към любимците си вече. Определено беше нещо различно за мен след като се поотказах от метъла (или търсене на ново в него).

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.