Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Michael Angelo Batio. този според мен е направо бог, не мисля че съм чувал и виждал някой да свири по-добре.

 

Аз този батйо за пръб път го виждам и чувам, ама малко като клоун ми стои, по би му отивало да свири на манежа, а не на сцена. А като се кефиш на китаристи Спиидфайъри- виж Майкъл Ромео, намират се негови уроци из нета! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за Ингви няма кво да се говори той не се брои за китарист той се брои за дядо боже иначе Джо Стъмп той е малко нещо като Ингви че и на визия просто пича не скрива че му е фен за инфо само свири в холихел и рейн ъф терър и ся вече баналностите Карл Логан само 2-3 го споменават обаче пича си заслужава в Меноуор свири леснотии обаче какво може по принцип не е истина и естествено идва ред на всенародния любимец кирката амет 6 без 10 той свири квото свири ама винаги се хили и ме омазва просто :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vinnie Moore, Yngwie Malmsteen, Tony MacAlpine, Randy Rhoads, Ritchie Blackmore, Luca Turilli, John Petrucci.

 

Това са абсолютно най-любимите ми и без чиято музика живота би бил доста гадно нещо. Има и още доста например:

 

Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, Slash, Zakk Wylde, Tom Morello, John Frusciante...

 

Но това като, че ли са ми най-любимите :]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменах ли Izzy Stradlin?

Той ми е любимия китарист и смятам ,че е много добър ритъм китарист.За съжаление никога не съм го чувал да свири соло :hysterical:

Редактирано от CursedSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.