Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
Еее Рахат ти фри стайлър ли си? Яко! И язе умрем за ски!

 

По-скоро фрийрайдър :pray: Ще трябва да си спретнем някое каране,а после и да ми покажеш някоя "хватка" на китарата :)

 

Crimson,карам от малък.Започнах на около 4,после имах пауза между 5-ти и 11-и клас.След това не съм пропускал сезон до сега.А вече съм си на годинки :pray:

 

IgniteAll,харни са,ама и на цената на добър усилвател :pray: Тежко ме разориха този сезон,но иначе са фантастични!Няма такова пливане у длибокото,а и заради рокера се въртят ултра лесно!Благодаря за пожеланията! :)

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Еее Рахат ти фри стайлър ли си? Яко! И язе умрем за ски!

 

По-скоро фрийрайдър :D Ще трябва да си спретнем някое каране,а после и да ми покажеш някоя "хватка" на китарата :greenangel:

 

То китарата е като ските - най-големия майсторлък е да можеш да правиш плавни завои а не да се спускаш със скоростта на светлината право надолу (пък и може да се утрепеш така хихи).

 

IgniteAll,харни са,ама и на цената на добър усилвател :)

 

Аве тея ски наистина ли са около 3-5000 евро ?

Редактирано от Tozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

Открих една стара снимка със Слав де Хрен (2/9-ти) - казва се "Пънк етюд за бас в Ми":

 

Колега, не Ви ли е страх да скъсате някоя струна така??? :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че не са толкова скъпи-не са със Сваровски по тях и не пише върху им Порше! :cheers2:

На цената на една нова глава V3 на Carvin са или на нещо по-хубаво,но на старо.

Иначе скоростта си ми е в кръвта,но напоследък я практикувам само по пистите,когато няма хора.Много е травматично да изправям улеи-достатъчно съм го правил като младеж :wallbash: ,а и вече съм на възраст,в която се възстановявам по-бавно и предпочитам да се наслаждавам на карането още много годинки пред няколкото капки адреналин,които мога да получа от ситуации,върху които нямам голям контрол.

Ето една горска от миналата година:

 

BBC_2690-1%20(3).JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ахаа .... Вече новата китарка е в експлоатация. Усилвателче Богнер ли виждам или ми се струва? Рокендролист костюмарка - класи класи! :cheers2::wallbash::rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа .... Вече новата китарка е в експлоатация. Усилвателче Богнер ли виждам или ми се струва? Рокендролист костюмарка - класи класи! :cheers2::wallbash::rockon:

 

Да, новата китара е супер. Иначе амапа е Traynor YCV40WR, напоследък свиря с него, защото има много готин чист канал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение и в неправилната тема но поздрави за китарата! Чух някои неща, невероятно добре звучи а и е извадила късмет със страхотен свирач. БДУ тоя амп го пробвах преди 2 седмици в Германия и супер ме израдва (пък и цената си беше съвсем ОК) ама не можах да измисля как да го пренеса :)

Редактирано от daniel.hristov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от участието ни в Русе Рок Уикенд 2010, който се проведе събота и неделя:

20100321-7066-tn.jpg

 

И малко преди това с eL_NinYo:

20100321-7207-tn.jpg

 

P.S. Свръх много благодарности на Ненчо, че ми даде да опъна кожите на тези вълшебни барабани. :godbless::):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басиста само с главата и кубето ли се озвучава или се е вързал и към останалите ...там..сателити и уредби?

 

п.п. Всъщност сега като се загледах май не се е включил там..

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.