Jump to content
Българският форум за музиканти

Kd Brand


Recommended Posts

Всъщност скоро разбрах за марката от един приятел, който се познава с лютиера, който ги прави.

 

http://www.kdbasses.com/basses.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми е правил няколко китари включително и на мои приятели .

Няма да коментирам колко е велик и бла -бла,само се замислете защо са няколко и продължавам да се обръщам

към него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич е във форума, спомням си, че беше пуснал тема за тоя сайт, някъде съм го гледал. Сигурно в Изработка и ремонт, ако на някой му се търси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на този сайт видях само басове. А това е раздел за китаристи все пак.

Нека тези които имат китари, правени от този лютиер, да постнат снимки и инфо

за да можем да оценим уменията му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми е интересно.А ако може и семпли,освен снимките и описанията да качите ще е супер!

Даже мисля е най-добре да отворим нова тема само за инструменти изработени от майстори,в която всеки с такъв инструмент да му/им направи представяне и да качи материали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време най-отгоре във форума имаше банер, водещ към сайта на този лютиер.

Нещата му от картинките изглеждат добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Хора, тоя човек е невероятен!

Ако някои мисли че добил и бегла представа за тези китари /има и 6-струнни китари/, но не са качени на сайта, по снимките то жестоко се лъже. На живо инструментите са НЕВЕРОЯТНИ! Такава красота, такава прецизна изработка, аз не намирам точни думи за да опиша чувството което изпитва като се докосне до такъв инструмент.Минавах по друга работа през Нова Загора и реших да го посетя от чисто любопитство, той беше много любезен посрещна ме и това което видях направо ме порази! Радвам се че съдбата ме заведе там и че сам един от малкото които с имали тази изключителна възможност.Истински ТВОРЕЦ :recourse:

Изпратих му една китара от 60 год да ми я възтанови в първоначалния и вид и съм сигурен че ще бъде направено перфектно.Обещавам да постна снимки когато бъде готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих му една китара от 60 год да ми я възтанови в първоначалния и вид и съм сигурен че ще бъде направено перфектно.

То това е ясно!Всички видяха какво направи с телекастера ми!

А и не само с него.Имаше един японски фендер стратокастер който беше много зле откъм прагове и боя.

...И стана чудо! Ей това!

25773_252.JPG

25771_245.JPG

 

Да му се чудиш на чудесиите на чудака.Цар е ,признавам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко говориш ...?! Видя ли го тоя последният на който пише sold -СТРАШЕН!!! :)

Ще взема и аз да отида да му изпия бирата. :)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да отида да му изпия бирата. :hysterical:

 

...бира има достатъчно, винаги охладена (почти винаги). Така, като се позамисля.... даже и мезе ще се намери.

Ти си на ход!!! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ,''почти винаги'' нещо не ми харесва но ще го преживея.Обаче с това ''ти си на ход'' вече не се чувствам самопоканен.

Така ,че мисли му! :girl_witch::cheers2::cheers::beer::icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много би ми било интересно да видя и китари.

Нещата са много ала Kenneth Lawrence :), Blackmachine, etc :cheers2: Което на вид означава много много високо ниво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.