Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

"Ай ем Леджънд"!!!

 

:)

 

Ае момци тва ли са четириолите?(приемам само компетентни мнениа от барабанисти с консерватория)

 

 

 

П.П.

 

Що не пишете там отдолу на кой кво му тегне на душата(аз бих писал ма не съм потърпевщ).

 

 

 

....ае тиа ка се сабараа толку народ у тоа тесен коридор.... :) Пуашим се!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае момци тва ли са четириолите?(
Не ,баце ,триолки са - зъбките>носа>ухото с дълъг нокът на кутрето... :) ,колкото и злобно да ми звучи писанието,такива хора НЕ трябва да се опрощават.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сри ето го: http://vbox7.com/play:f45581ee

Незнам за Юз, ама и китариста е доста зле. Забележете колко грешки направи в това иначе не толкова трудно соло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

ЛЕЛЕЛЕЕЕЕ направо съм се въргалял по земята от смях със сина ми, който е на 10 месеца. Страшен "пич" и джентълмен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Хахаха, не знам за кого става дума, обаче групата от клипчето е много зле. Все едно са се събрали насила. Толкова посредствено свирене и заучено пеене не бях слушал от много време. Трябва да ги има и тия моменти, за да знаем колко е трудно да направиш наистина група за отстрелване на едър, рогат добитък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина значи да очакваме концерт на С. Уондър в зала номер единствена на читалището в Брезник, който ще прави трибют на Пърпъл с "When a blind man cries" и "Highway Star".

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Край няма... :)

 

 

Хайде да не си отварям устата за Bon Jovi в Плевен ,че ще ми се сърдят някой хора :greenangel: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, не знам за кого става дума, обаче групата от клипчето е много зле. Все едно са се събрали насила. Толкова посредствено свирене и заучено пеене не бях слушал от много време. Трябва да ги има и тия моменти, за да знаем колко е трудно да направиш наистина група за отстрелване на едър, рогат добитък!

Не можах да се стърпя веднага те поправям единсвения който е зле от тая група е Иван , та в тоя ред ще ти кажа нада ли ти си-по добър от тях, когато тези хора се бореха за да има рок в България ти си бил малък или не си бил роден.Да клипчето е с лошо качество но не смятам че Ники пее зле, за Миро и Владо изобщо няма да говоря само едно че са страхотни музиканти. От поста ти съдя че изобщо не си наясно с тези хора какви са и що са.......коментара ти е пресилен.И за да не бъда голословен ето две клипчета от онова врене когато в България метъла беше забранен

http://vbox7.com/play:0aadb010&al=1&vid=1039474

http://vbox7.com/play:5bcbdbfd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тихо тихо ..И аз съм се возил в бавареца :thumbs_up: ...

 

В интерес на истината по-малкия му син (струва ми се ,че го споменахте някъде) ми е приятел и наистина е точен човек поне спрямо мен...И е жесток барабанист (за разлика от баща си) ..

 

 

Обаче публиката в Тутракан ги обича :D ..

Редактирано от Zero Tolerance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.