Jump to content
Българският форум за музиканти

Боян Матев - основен ремонт и рефрет на


Recommended Posts

clap.gif

 

Много добро изпълнение! Еваллата! Топът има страшен pattern - не знам си какво око май се водеше! Завиждам ти, благородно разбира се, за инструмента :)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е хеви метъл, само дето не мога да видя за какво иде реч. visiondann @ ще можеш ли да качиш снимките в някоя онлайн галерия, за да могат да се виждат по всяко време, че от твото ПЦ сме малко ограничени :) Мерси предварително

 

 

 

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Снимките са хостнати където трябва, но в момента нещо сървъра е даун. Пробвай след малко пак.

 

Поздрави!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сега снимките си се зареждат ок. Нещо сървъра беше се прецакал сутринта (по неизвестни за мен причини), но сега си върви нормално и снимките се зареждат ок.

 

Току що попаднах на един модел Ibanez, който оригинално се произвежда в такъв цвят. Не знаех, че съществува, но се изкефих. Със същия цвят е и модела RG1200NT - случайно попаднах на тях сега докато ровя. А точно това исках - да се вижда 100% bird's eye maple top-a.

 

07020211124229.jpg

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: е за тва нямам думи. Тоя човек найстина може да възроди нещо, което е в окаяно състояние. Много добре, не отлично мисля че се е справил. А такова отношение, не знам как да го нарека, като на предишния собственик никъде не съм виждал :thumbs_up: Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотна работа! Единствено не ми хареса оформлението на коронките на прагчетта след 15-то (или така изглеждат на снимката). Това обаче не омаломажава останалото ни най-малко. Човекът просто е възродил китарата. Не знам защо, обаче много ме кефят такива китари с окаян вид (така, де - преди интервенцията) - има дух в тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко!!!

нямам думи просто. Човека е направил китарата с жестока визия. Евала на хората, които имат усер и правят нещата с голямо старание и любов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки изглеждат супер гот - явно човека си знае работата.

Интересно ми е да видя близки снимки на рефрета, ако можеш да снимаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Единствено не ми хареса оформлението на коронките на прагчетта след 15-то (или така изглеждат на снимката) ...

 

Да :) На снимката изглеждат трапецовидни, но това е игра на светлината - в действителнмост са си каквито трябва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shte pomolia da me izvinite,4e pisha na latiniza,neshto se prezaka...

remonta izglejda got!

havata e 4e kato vidiah purvite snimki na grifa se izkurtih-e kak moje be?????kvi sa tia hora deto vzemat da opraviat kitari.ne e istina!!!

to triabva i tiahnite imena da se znaiat,a ne samo na tia ,koito si vurshat rabotata.tova sa kitari ne lopati 6-ti nomer!....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тоя "майстор" му викат Любо Джидията. Бях чувал ОК неща за него, но като видях как окепази китарата ... ебати майстора аз ...

Не искам да му правя антиреклама, но снимките сами говорят за отношението към инструмента и личните умения ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.