Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво свирихте като бяхте начинаещи?


DeadWing

Recommended Posts

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 1 струна хващах мелодийки.Като смоук он да лотър, хал оф да маунтън кинг и такива :Д С един фр по цял ден или в нас или в тях мъчихме да хващаме мелодийки.Накрая на него му умръзна ама аз продължих да си цъкам.Бтв за начинаещите по добре да сфирят песни на СОАД.Много са лесни и яки,лично мое мнение(не че съм професионалист ама в началото аз на това съм се учил и ся съм доволен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 струна хващах мелодийки.Като смоук он да лотър, хал оф да маунтън кинг и такива :Д С един фр по цял ден или в нас или в тях мъчихме да хващаме мелодийки.Накрая на него му умръзна ама аз продължих да си цъкам.Бтв за начинаещите по добре да сфирят песни на СОАД.Много са лесни и яки,лично мое мнение(не че съм професионалист ама в началото аз на това съм се учил и ся съм доволен).

 

 

Рифовете на AC/DC лесни,предимно акорди :hysterical:

 

Аз сега солата на Слаш мъча. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз започнах с един етюд и после Nothing else matters и така до сатриани и патручи :hysterical: и може би заради това сега не знам много акорди :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-лесните песнички на Deep Purple , Rainbow , Judas Priest , Uriah Heep , Black Sabbath . След това по-сложните песни на гореспоменатите . И така до цялото и творчество :hysterical: По време на този процес , особено ако смятате да свирите този стил , винаги помага композирането на свои песнички , дори да не стават супер ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя алтернатив пикънг колко ме измъчи ...Тогава като го правих си местих чинето и още помня как ме болеше :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мойте първи неща който свирех бяха няколко пиеси от една школа,на Металика Nothing else matters и разни по леснички който стават на акустична,защото тогава нямах ел.китара :hysterical: аа и упражененията щех да забравя...който си ги свиря и до днес :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата песен,която научих на китара, беше Breaking the low , и после Seek and destroy ,

доста след това започнах да свиря песни с цели акорди, имам предвид не само т.нр. петици,

които са само на две или три струни, и това съм го отчел като голям пропуск

така че тези, които сега почват да свирят да не правят моята грешка :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се има предвид под начинаещи? Тепърва започващи, или недобре свирещи китаристи :thumbs_up: .

Иначе аз започнах с Nirvana - кла-асика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metallica-Fade To Black :thumbs_up:

предпочитах просто да си свиря песни..без да се упражнявам

И сега е така :)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.