Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Vs Squier


zeratuL_x

Behringer vs Squier  

101 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Последня пост на Евтим ме накара да се замисля,че не съм свирил ,със скъпи Скуаиъри така че горният ми пост не е изяло обективен.Предполагам,че същите се приближават до среден клас китара.Иначе евтините Уошбърни са като всички други китари в класа си -много зле(за последната година си имах взимане даване с две)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иначе съм съгласен, че Washburn са китари, които не са от дъното, ами са по-прилични. Но да кажем, че са непременно по-добри от Squier, пак си е малко лицемерие. Да, твоята може и да е по-добра от най-евтиния скуаер, но дали е по-добра от най-скъпия скуаер... не мисля...

 

Естествено че не сравнявам Washburn със скъпите скуайъри :thumbs_up: Аз говоря за Скуайърите по 350 лева :)

Не се правя на големия спец и не искам да споря с никого. Но все пак темата е за Беринджъри и Скуайъри, а не за Уошбърни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Абе я вижте какво прави един от любимите ми китаристи със Скуайър (ама от 80-те) :punk_guitar: -

http://www.youtube.com/watch?v=rBBCJ68mC4c

В днешно време дори по-скъпите инструменти (то за всичко е така) са конвейрни и са доста далеч като качество от старите.Все пак за китара-отиваш в магазина,пробваш и която ти хареса повече. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цитат на Евтим:

Добре е човек да е хващал повечко китари, преди да говори общи неща...

 

 

Така е Евтиме!Наистина е по-добре да си хващал и няколко washburn-а.

Idol серията например са доста добри китари и съвсем не са за начинаещи а напълно професионални инструменти

и това което казваш за Squier vs. Washburn наистина няма база за сравнение.

Тъй като знам цените на тия китари а и имам няколко от тях я кажи сега колко струва най-скъпия Squier че не се сещам......?!

(въпроса е риторичен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за Squier. Верно, не са нищо особено, но на мен са ми удобни.

П.П. Искам да питам автора на темата... каза, че имаш Беринджър и за това гласуваш на него.. ама при положение, че свириш от много скоро.. изобщо барвал ли си Squier за сравнение. Пък и това, че примерно китарата ти е по-добра няма да те направи по-добър китарист

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Пък и това, че примерно китарата ти е по-добра няма да те направи по-добър китарист
е,сега това малко обидно звучи,добър ставаш като обичаш музиката и свириш по Н-часа дневно (а и една щипка талант) ,но малко тъпо се чувствуваш като гледаш по Ю-тюб как 10-годишни хлапета с Гибсън за 3000 евро се мъчат да хванат "смок на дървото" :offtopic-001:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, извинявам се. А това с хлапетата за мен е още по-голяма излагация.. подобно на пичовете с JEM, който като засвирят се сещам за първите ми опити да настроя кухарката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички тука пишат , че са доволни от китарите си , но не е това въпроса . Въпроса кое е по-добро ? Според мен Behringer-а е по-добра . Имам такава и си заслужава . :greenangel:

Редактирано от El`ToRo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цитат на Евтим:

Добре е човек да е хващал повечко китари, преди да говори общи неща...

 

 

Така е Евтиме!Наистина е по-добре да си хващал и няколко washburn-а.

Idol серията например са доста добри китари и съвсем не са за начинаещи а напълно професионални инструменти

и това което казваш за Squier vs. Washburn наистина няма база за сравнение.

Тъй като знам цените на тия китари а и имам няколко от тях я кажи сега колко струва най-скъпия Squier че не се сещам......?!

(въпроса е риторичен)

 

Около 1200-1400 беше най-скъпия по едно време в РФ. Мисля, че беше телекастер.

 

Относно Washburn-ите, aко говориш за тези: http://www.washburn.com/products/electrics/idol/index.aspx, пo-скъпите от тях със сигурност са по-добри от евтините скуаери. В сравнение със скъпите скуаери, не вярвам разликата да е невероятна.

 

Горното ми мнение беше насочено към колегата, който много безсмислено "изстрелва" фразата: "Washburn са най-добрите...", забравяйки, че има и съвсем не чак толкова евтини и некачествени скуаери. Освен това, той сравнява неговия си Washburn със всички скуаери. Несъмнено има скъпи модели на Washburn, които са хубави китари. Може би те е подвело това, че не съм уточнил, че говоря за евтините модели на Washburn.

 

А да наричаш една скъпа и добре звучаща китара професионална, а друга скъпа и добрезвучаща китара - непрофесионална - това е безсмислица.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

washburn са наистина добри китари имам един приятел с anarchy серията за 300 лева , но звучи стегнато ! Сигурно ако бях хващал и Идол серията както и онези с яките глави ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.