Jump to content
Българският форум за музиканти

Summertime


noti4ka

Recommended Posts

http://media.putfile.com/Summer-Time-21

 

Записа е осъществен в домашни условия.Записахме си работен вариант без никакви настройки.

Приемаме критики и коментари всякакви :)

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/Summer-Time-21

 

Записа е осъществен в домашни условия.Записахме си работен вариант без никакви настройки.

Приемаме критики и коментари всякакви :)

 

:metalist:

 

Ествествено, непринудено, просто перфектно! :cheers:

 

Мнго високо вдигате летвата в този раздел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още какво да се желае,но работим по въпроса усилено :)

Благодарим за милите думи!

 

Успех!

 

 

Лично аз предпочитам изпълнението да е по-естествено, с дреболийки незначителни и да звучи емоционално живо, вместо да е постигнатото съвършенство, което някак прави музиката емоционално стерилна... Затова за мен в момента звучите перфектно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не съм върл фен на джаза и особено като има па-ба-па-би-па-бу-ба-бап фрагменти се отегчавам доста бързо, но вие двамата звучите много приятно!

 

Започвам да ви ставам фен! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за голямо съжаление забелязвам една много неприятна тенденция в пеенето ти - към все по-силно замазване на текста. някакси се губи смисълът да пееш с текст :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност доброто произношение и чистия изказ "леко" ме дразни... Особено в рок, джаз и прочее импровизации... сиреч колкото по-омазано толкова по-на английски. Иначе звучи като Васил Петров, а това е гадно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има някаква граница след която става безпредметно да се пеят думи :) колкото по-омазано толкова по-на-английски - тва е яко! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, бях приятно изненадан. В този маниер, преди близо 40 години, Ела Фицджералд и Джо Пас записаха на грамофонна плоча уникалната си визия върху изпълнението на знакови парчета от ерата на суинга. Радвам се, че днес българчета се осмеляват да гонят тези високи стандарти и то сполучливо. Търсете себе си, своя изказ, своето усещане и постоянствайте. Бъдете съвсем наясно със стила, преди да гоните върха. И спокойно, след него има друг! По-висок. Желая успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,бе свирете си,пейте с ,не ни слушайте какви ги дрънкаме.То всеки си знае какво точно иска да постигне./В случай,че знае/:punk_guitar:Ако имате нужда от мнения задавайте конкретни въпроси на конкретни хора;ако целта е изява-правете концерт:rolleyes:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми целта май е всеки да си каже кво не му харесва,пък ние си преценяваме на кой мнението му е меродавно.Да-смелост е да свириш такива неща,още повече когато имаш още много хляб да ядеш,все пак всички са критични когато става въпрос за джаз.Аз не се надявам на изцяло положителни мнения,биха били безпочвени!

 

п.п.Малка подробност-свиря в този запис :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност доброто произношение и чистия изказ "леко" ме дразни... Особено в рок, джаз и прочее импровизации... сиреч колкото по-омазано толкова по-на английски. Иначе звучи като Васил Петров, а това е гадно...

 

Баце ти откога взе да разбираш от джаз :)

 

 

На мен лично е ми липсва динамика

трябва да има повече моменти като този на 3`27 и ако има и някаква градация към отделните части мисля че ще стане още по добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.