Jump to content
Българският форум за музиканти

Моята китара


Recommended Posts

  • Отговори 300
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз се радвам на младия храбрец, който се бори с материала. Ние бяхме същите. Само го моля да внимава като работи с инструментите, да си пази ръцете. За момента го съветвам да не бърза с оформянето на грифа, това може да стане и по-късничко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси много ! Не явно си се объркал за vlex, той както и всички други много ми помагат за инструмента.

Сега по една друга тема понеже почти съм готов със ирландската си гайда, и имам малка спънка. Ако някой е запознат със духовите инструменти като цяло, нека ми пише ЛС. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледам от темите който си поствал че ти трябва орех за бас. Не знам дали в този склад където аз взимах има. Иначе той се намира в Овча Купел , ако си от София де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледам от темите който си поствал че ти трябва орех за бас. Не знам дали в този склад където аз взимах има. Иначе той се намира в Овча Купел , ако си от София де.

дай ми адреса

чичо ми живее там и може да погледне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Овча Купел (старата част) на ъгъла на ул.Любляна и ул. Боряна. Не знам номер но ако го търсиш склада знай че до него има строеж точно на ъгъла и склада е доста невзрачен трудно се вижда макар че е точно на улизата. Представлява нещо като голяма бутка за банички със навес, но истинскят склад е навътре затова не се забелязва. Ако имаш още въпроси пиши ЛС да не спамим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа такам... днес сунтрита се случи нещо много странно събудих се и това беше до леглото ми. img1598eh5.jpg

Понеже съм във Враца временно предполагам че е купено от някой местен магазин. Даже не знам дали е от баща ми или от съседа който разправяше че познава тукашен музикант. Та ако някой е запознат да ми каже къде е тоя магазин във Враца. А аз сега се заемам да мисля варианти къде как да разположа ключетата. :recourse:http://img205.imageshack.us/my.php?image=img1596ju1.jpg

Редактирано от icohohi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти както направи главата май няма да се хванат :D нищо - направи я с 4 струни :D

хмм човека ше си има къс пиколо бас :D

тва е добра идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно ве пасват като по учебник са както виждате съм си направил картонен макер и разработвам различните вариянти. Добре че са 3 леви и 3 десни. Просто явно съседът добре е преценил всичко, а аз се чудех що я мери. Така е услуга за услуга. :Dimg1601hg3.jpg

Редактирано от icohohi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, че караш по шаблон, но преди всичко виж точно как ще минават струните от ключовете към горното прагче, защото имаш критични ъгли. И наистина не пробивай главата в самия край, защото дървото няма да издържи. Не чертай на компютъра, а директно на реалната глава. Постарай се да стане здраво и красиво. Остта на ключето не е точка, а кръгче с определен диаметър. Мери посоката на струната от допирателната на диаметъра към горното прагче. Успех, юначе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както гледам ще ти трябват 2/2+ "разпределители".. А и все пак виш пак сметките, защото най-дясния ключ ич не ми се види пасващ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.