Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам идея, търся всичко останало.


Recommended Posts

Търся малко по- читав аранжимент, текстообработка, оркестрация (още двама- трима- пет) и оферти за запис в някакво студио на следното:

https://dox.abv.bg/download?id=68e2f8699f# - Линк за сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Добре де, може да споделите и впечатления. Парчето е прекалено завършено и му липсва потенциал за повече? Тая ралта с текстообработката ще е тегава, а субдоминантата не си е на мястото? Просто не струва, ко са прайш на свирец?...
Баси мълчанието, майна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих отворил такъв линк. Има SoundCloud, има YouTube и т.н. медии, които като ги постнеш в темата и се показва play бутон, само го натискаш и тръгва. Но остави, че ме затрудняваш за да ти чуя парчето, то е и опасно да сваляш разни файлове от нета и да ги изпълняваш на компютъра си. Ако аз искам някой да чуе моето парче не бих го затруднявал с нищо. Но ти си знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама преди време качих това в Ютубата и ме скъсаха от бъзик разни приятели.

Няма ли начин да го кача парчето само тук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си таен линк в YouTube и ще може да се вижда само от който го знае. Демек като го сложиш тук, ще се вижда само от хора, които гледат форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето си е добре за стила, то дори и така си звучи добре, просто можеш да го запишеш по-качествено. Вече не знам какво искаш да стане като краен резултат? Но със сигурност така имаш много по-голям шанс да си намериш съмишленици от колкото преди с линка :)

Ако не си намериш хора, можеш да пробваш със софтуер, например Band In A Box. Той ще ти изсвири всички инструменти, само му задаваш акордите и можеш да избираш между хиляди стилове. 

Имай в предвид, че това си е специфичен стил, за който ти трябват хора, които го харесват, слушат, свирят и т.н. за да ти помогнат.   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ @Тропчо Има известни заложби в цялата хава, тип Светльо Витков/Хиподил, аз бих го обобщил като "лайт-джаз вулгаризми" ... :greenball:Понеже виждам, че си от Пловдив, бих препоръчал Вяра Иванова - (цък) - не знам дали предлага звукозапис, но аз лично съм ходил на Скайп уроци по пеене при нея и със сигурност ще ти даде полезни идеи/насоки накъде да тръгне парчето. Успех! 

On 5/17/2024 at 9:58 PM, Тропчо said:

По някаква причина Ютуб не ми приема клипа.

Възможно е да има profanity filter, сиреч "проверител за вулгаризми" и като засече някакви такива неща да се сърди ... което ме кара да се чудя как Svetlio & The Legends си качват продукцията в YouTube ... :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Не бих асоциирал подобен каламбур с творчеството на този титан на българската естрада и политика. Парчето тръгна от един кенеф, на един купон преди 30 и нещо години. Явно ме е налегнала "жалба за младост", щом посягам към него. Очаквах доста по- саркастични и заслужени реакции, явно тук сте изключително възпитани хора, за което съм Ви благодарен още веднъж.

Редактирано от Koobenot
цитиране на предходното мнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че напира въпросът "Къф беше тоя кенеф, къф купон?", затова ще си кажа предварително.
Съавторите на това парче сме двама. Наистина беше купон, пикаеше ни се и на двамата и решихме да го направим заедно. Облекчението дойде отвътре, акустиката беше добра и останахме в кенефа, докато не ни притропаха на вратата други нуждащи се. Матейката отдавна забегна в Германия, предложих му съавторство, но той ме отряза с "давай, прави го, върхъ си, аз съм зад теб", сиреч ми тегли майните.
От известно време една муза ми се е заплела в буйните къдрици и това преживяване, отпреди трийсетина години, ми изплува така:

Бирата бе твърде сладка
Беше и приятно хладка
Вкарахме със теб по пет
Тръгнахме на тоалет

 

Пред вратата двама, спрени
Правим се на джентълмени
Ти приклекнал, аз с допрени колена
Стискаме маркучи, ама докога

 

Погледите казват всичко май
Двамата се втурваме със кяй
Гащи долу ох че кеф
Чак прелива тоз кенеф

 

От душа дойде рефрена
Огласи навред терена

Шъ пикая, как ми се пикае
Изпиках се, пак ми се пикае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

https://vocaroo.com/ - качване на аудио, може всяк'ви формати и не помня да има ограничение на времетраенето.

Ползвам го от няколко години, за сега върви добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.