Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде да намеря тези капачки


Recommended Posts

Здравейте, реших да пиша в говорилнята, защото ми се стори малко несериозно за другите раздели, но пък аз напълно сериозни питам: Знаете ли от къде да намеря капачки за копчетата на фитсуича? От този тип

За някъде из нашенските магазини питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид цената на същите в НадалиЕскпрес ми се струва крайно неоправдано да ги вземаш от БГ магазин, освен ако случаят не е от тип: "За участието през уикенда ми е супер важно да има бембяно по сцената":greenball:

Редактирано от Koobenot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ми трябват за вкъщи. Без обувка суичовете са супер неудобни за натискане.

Като се замисля, май си е удобство, за по-лесно разпознаване на пресет/ефект да се обозначат с цветове на футсуича.

Може и да поръчам от чайна, но последната поръчка дойде при мен за невероятните шест месеца, три от които се оказа че е висяла някъде в бг пощи. Не че са ми спешни, но ще прежаля 10-15лв за удобството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Rezachka написа:

Може и да поръчам от чайна, но последната поръчка дойде при мен за невероятните шест месеца, три от които се оказа че е висяла някъде в бг пощи.

Само да вметна за информация...и аз съм имал поръчки, бавещи се 2-3 месеца, но беше основно преди и най-вече по време на ковид кризата. От много време всичко, което поръчвам от там идва между 2 седмици и най-много месец.

 

П.П. Ония от линка в първия ти пост някакви шегаджии ли са? :P

Цитат

цветни капачки за бутони

Не стават за ядене, опитахме!

 

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.03.2023 г. at 20:29, Bogomila написа:

Аз си поръчах от Thomann ( през Динакорд доставката е 10лв )  :
https://www.thomann.de/gb/search_dir.html?sw=Footswitch Topper&smcs=ea48b4_3483

беше безплатна,явно държат да ни пращат в Алиекс,лошо нема,там е в пъти по-евтино,а качеството отдвна е на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Hillbilly написа:

беше безплатна,...

Все още е, само че над 50 лв. ( и преди си беше така).

Цитат

Транспортът за доставки на стойност над 50.00 лв. и със стандартни размери и тегло до 31 кг. бруто на територията на Република България е безплатен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не ми се отваря нова тема, ще питам тук. Някой случайно да прави стикери, или да знае къде мога да си поръчам стикери? Става въпрос че фабричните надписи на BOSS GA-FC не отговарят на това което всъщност управляват, когато е свързан с Katana MK II. И нямам оригиналните стикери, с които изглежда така: снимка 1, снимка 2.

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе относно капачките за които направих темата, axel е прав, има ги в магазина. Благодаря на всички за отговорите.

Опитах се да ги наглася спрямо цветовете както са в софтуера на катаната:

image.png.8d1bd98c31c2e6c4b9169c18fa72781b.png 

Сега само това че надписите над копчетата не отговарят малко ми предизвиква ОКР.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Plot twist: Осъждаш Mooer, че са ти предизвикали ОКР и с изплатените обезщетения те ти правят custom процесор Rezachka series, където цветовете на бутоните и имената на лейбълите съвпадат. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.