Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

Колега hed, недей да правиш смешни заключения, кой какво е пробвал или не. Не само сме ги чували, но сме ги и пробвали! ВСИЧКИ!!! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, но то важи и за този, когото имаше предвид. А и по дефолт е грешна стратегия. :music336:

 

Хайде стига глупости. Той автора ник'ав го няма, ние изписахме 1000 тона бози... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ако някой работи с програмата моля да ми помогне, от два дена се опитвам да намеря ефекта wah wah , но не мога просто ми убягва някъде, изрових всичките ефекти един по един и никъде не можах да го открия, а си спомням че съм го срешала със сигурност. Ако някой има представа точно в кое меню да го търся моля да ми каже. Знам че може да ви прозвучи тъп въпроса ми, но просто съм убедена че е някъде под носа ми и не мога да го открия, а ми трябва да довърша микса на една песен тия дни, потърсих и някви уроци, защото хелпа не ми работи, но уви и там не намерих , така че ще съм ви благодарна ако някой се сети :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да си слагам ефекти от компютъра веднага след китарата, така че всичко обработвам после, и имаше такъв ефект, за обработка на готовите записи, но не мога да го открия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега съм работил само с Cool Edit от скоро съм с Adobe Audition3. Може би ще ми трябва известно време за да свикна, но ми е интересно дали Audition превъзхожда с нещо по-особено Cool edit, струва ми се по-тежък даже? Изобщо ми е любопитно вашето мение относно едната и другат версия на програмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. аз все още ползвам добрия стар cooledit 2.1 ,за някои "по-неангажиращи" неща (клъцни, срежи и други такива сериали :greenangel: ). Ако си свикнал с определен софтуер и той ти върши работа не е необходимо да се прехвърляш на друг. И все пак за обща култура е добре да се поглеждат и новите софтуери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте на всички в този саит. Далго се рових в Google и каде ли не още в него за да преди да пусна тази тема тарсех Amplitube 3 но никаде не намирам от каде да го сваля все няки глупости свалям и никога това което ми трябва. Вапроса кам вас музикантите ми е има ли от када да сваля Amplitube 3 да го инсталирам и да варви ако има бихте ли казали или да дадете саит или просто ми кажете вобще вазмойно ли е има ли я или просто трява да се купи от някои саит???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравейте на всички много ви моля да ми помогнете.изтеглих си програмата adobe audition1.5 затова защото имам синбеци на които трябва да сменя тоналността,но незная как става.можели някой да ми помогне моляви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от тон и половина не транспонирай, защото става доооста нереално и звучи кофти. Зависи и от парчето де... Примерно ако има 6та струна свободна в целия микс, се сещаш, че при транспониране ще звучи доста зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.