Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

  • 1 month later...

Здрасти!

Някой да има идея дали може да се сменя темпото само на части от песента в Адобито? Ако може, предполагам, че само на 3ката ще може, или аз просто нямам идея как. Мога да сменя само темпото на целия проект, но искам до определена част да ми е в 80, после да мине в 120 и после да се върне в 80. Някой знае ли дали това е възможно?

 

Четох из други теми, че може да се направи във Кюбейза и предполагам всяка друга по-хай програма, ами във доброто старо АА3? (добре де, излезе през декември ама нищо :D)

 

За която и да е версия кажете, ако знаете че може, аз имам доста.... :P

 

И ми трябва като стигне до частта, само да се смени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не го мрази , просто никой не се обажда , защото всеки си мисли че не знае как , а то няма начин в Адобиту . Сонар го има 100% , ползвам доста често и става лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Честно да ти кажа, много рядко срещам някой, който наистина се занимава, изкарва як звук и я ползва. С други думи много я ползва и й знае цаките. Но и аз си мисля, че няма начин, дори в 3ката, която все пак излезе преди месец...

Къде е в Sonara? Аз имам 6цата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Tempo Toolbar има едно плюсче . Отиваш на такта от който искаш да се смени темпото , цъкваш на плюсчето и задаваш новото темпо + настройка кога да влезе в сила . След това като искаш да се върнеш на предишното темпо примерно отиваш на такта дето се сменя пак , цъкваш отново плюсчето и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

 

Като мина официално на Сонар, ще го направя... просто много си обичам Аудишъна колкото и неща да не мога да направя на него и колкото и да му е отвратителен секуенсъра....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ме светнете къде мога да намеря някакави качествени plug-in-и за Adobe Audition 1.5? Става въпрос за модулационни ефекти, компресори, ЕК. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два реда по-нагоре има цял раздел , казва се фрии софт , който върши работа . Не е лошо преди да се бодне някоя нова тема поне да се погледне на екрана , може пък и да я има същата . Разбирам че ровенето във форума отнема време , но пък и писането на едни и същи отговори постоянно също губи време .

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=7641

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм я, но съм останал с впечатлението, че повечето работи са за китарни ефекти най-вече, а на мен ми трябват общо взето универсални ефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тогава през Гугъл - free Synth VST , free Synth plugin . Има един хубав синтезатор Native Instruments FM7. Разбира се ровни и по торентите - midi VST

По принцип компресори и тн. са съвместими както за китара така и за синтезатор , просто ги редиш на края на трака след синтезатора и така .

Успех ! :D

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^не става толкова лесно :metalist:

 

АА 1,5 НЕ поддържа ВСТ, чак 3ката поддържа, която е на около 2 месеца...

човека пита за ефекти, не за Virtual неща

 

мога да те посъветвам да си потърсиш АА 3. Има известно количество повече (примерно Analog Delay), някакви такива, а и поддържа ВСТ. Да знаеш само че секуенсъра му е ужасен и НЕ се разбира с EZ drummer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Fenix и АА 2 поддържа ВСТ само че трябва да си ги включиш.

А иначе Stoyko Lisichkov самия АА си има достатъчно ефекти (и не са само китарно насочени), които вършат доста добра работа.

виж ако ти трябва все пак нещо по специфично това вече е друго нещо...

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.