Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой има ли "speed Lives"?


the_gorer

Recommended Posts

Преди да си го купи моят човек също тегли доста време нещо което трябваше да е Speed kills 2, но накрая се оказа че всъщност е 1. М/у другото урока не е особено ценен (меко казано), но ако наистина държиш да го имаш ми дай идея как мога да ти го "пратя".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди да си го купи моят човек също тегли доста време нещо което трябваше да е Speed kills 2, но накрая се оказа че всъщност е 1. М/у другото урока не е особено ценен (меко казано), но ако наистина държиш да го имаш ми дай идея как мога да ти го "пратя".

Можеш да го качиш в www.data.bg и да го смъкнем оттам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пич, Speed Kills 2 и аз не намерих, но сега се натъкнах на това: Линкове към пиратлъци на ЛС! :punk_guitar:

виш из първия торент. :)

P.S.

Но сега като гледам че е 50mb едвали е цялото :thumbs_up:

P.P.S.

Връщам си думите за Speed Kills 2

Същото...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^В тоя торент са наблъскали много видеота, ама на Анджело пак е някакво 50 МБ и солото на двойната китара. Иначе другите са на Marty Friedman, John Petrucci и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го този торент. В него има всичко друго, но не и батьо ви Батьо.

Или майимаше онзи откъс, дето го дават как свири парчето "Rain Forest".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако толкова искаш Rain Forest и това ти е важно, свържи се с ivivdim, човека вече ти каза, че е от Спийд Килс 2 (или поне от видеото, което той има), на предишната страница, и измислете как да се сдобиеш с него. Прати му едно ДВД примерно и той да ти го запише ако може и да ти го прати по пощата или нещо такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако толкова искаш Rain Forest и това ти е важно, свържи се с ivivdim, човека вече ти каза, че е от Спийд Килс 2 (или поне от видеото, което той има), на предишната страница, и измислете как да се сдобиеш с него. Прати му едно ДВД примерно и той да ти го запише ако може и да ти го прати по пощата или нещо такова...

Споко, още преди 5-6 часа започна прехвърлянето на DVD-то от ivivdim към мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ха, то излязъл и Speed Kills - 3.

Това ще е нещо като Speed Kills - 2

 

А търсенето на Speed Lives продължава.

Ако някой го е набарал, да не се скатава, а да сподели. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз имам Линкове към пираткъци на ЛС на Ромео - The Guitar Chapter. Ако е против правилата - трийте!

 

Нещо се обърках май - като чета през ред...Абе здраве да е - ако някой харесва - да сваля.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте.

Ами аз преди 2 дни приключих тегленето на Speed Lives :thumbs_up:

Със радост ще го споделя с вас, само ми даите идея как да стане това...

Според мен най-лесния начин е да влезете в www.demonoid.com и да си истеглите speed lives както аз направих ;) Там има много, ама много информация от всякакъв род. Аз май тегля повече от там отколкото от който и да е друг тракер. За уроците на Батио пък май ги има всичките без speed lives 3, но сигурно скоро ше го качат и него :) Само че в момента нещо им се срина тракера, но те ше го оправят в най-скоро време, все пак този тракер е един от най-огромните които съм виждал.

За тези които нямат акаунт в демоноида да ми пишат, аз имам няколко "покани" за сайта и със радост ше ги споделя с вас веднага щом оправят тракера.

А и я кажете ми що се получи така: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=25237

Редактирано от thw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

момчета малко акъл и от мен да си помогнете в бъдеще (много печен еййй)

 

Та влизате в главния сайт на Firefox-a (през Google ще го намерите) и от add-ons си сваляте някоя от приставките Torrent Search/Torrent Finder или еквивалент някакъв. Като го инсталлнете ви се появява в браузъра като сърчбар, само че за торенти - така дори с един клик ще си намерите и двд версията на Speed Kills (като мен).

 

Айде, тези които са постигнали нещо или им е станало по-лесно/намерили са най-накрая този урок дето го търсят 20 години, да пратят по една каса бира към Ловеч. :huh:

 

ПС: грешката е моя - става въпрос за търсения от вас Speed Lives - не Kills абе демек - имате го

Редактирано от Fanatik_Priest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Ами аз преди 2 дни приключих тегленето на Speed Lives :virtuoz:

Със радост ще го споделя с вас, само ми даите идея как да стане това...

Според мен най-лесния начин е да влезете в www.demonoid.com и да си истеглите speed lives както аз направих :drummer: Там има много, ама много информация от всякакъв род. Аз май тегля повече от там отколкото от който и да е друг тракер. За уроците на Батио пък май ги има всичките без speed lives 3, но сигурно скоро ше го качат и него :singer: Само че в момента нещо им се срина тракера, но те ше го оправят в най-скоро време, все пак този тракер е един от най-огромните които съм виждал.

За тези които нямат акаунт в демоноида да ми пишат, аз имам няколко "покани" за сайта и със радост ше ги споделя с вас веднага щом оправят тракера.

А и я кажете ми що се получи така: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=25237

Сигурен ли си, че ства въпрос за Speed Lives? Не съм чувал за Speed Lives-3. Виж за Speed Kills-3 съм чувал.

Междудругото, в този Демоноид наистина има огромна вероятност да има Speed Lives, ма нямам акаунт, а не могая да разбера кога пускат гювеч за регистрация. :music336:

Ако наистина имаш Speed Lives, а не някой от поредицата уроци Speed Kills (1, 2, 3), ще се радваме да го метнеш насам. :punk_guitar:

 

 

@Fanatik_Priest, аз още преди много луни почнах д атегля Speed Lives от торент, ама спря по средата.

Сега се надявам тарикатът от горния пост да го има наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тарикатът го има наистина :punk_guitar: Няма смисъл да ви зарибявам само, все пак всички тука сме като от едно семейство.

Съжалявам ама в бързината съм написал speed lives 3 вместо speed kills 3.

За въпросът с поканите нямате проблеми, ще ви поканя, но просто в момента сайтът се срина и още не са го пуснали, веднага след като го пуснат имате поканите.

А пък по въпроса "да го метна на сам" няма проблеми, само ми дайте идея как да стане.... Освен да го кача в някой бг торрент тракер дето не се искат ъплоъдърски права, ама ше има да теглите от мене бая време, щото съм с адсл 1 мегабит скорост (30 кбпс ъплоад). Друг начин не виждам освен да изачакате да пуснат демоноида и да ви поканя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, най-добре с покана в такъв случай.

Eдин друг колега от форума беше така любезен да ми прати Speed Kills-2 през Скайп, но неговият ъплоуд беше значително над 30кб/сек.

Чувал съм, че Демоноид пускат регистрациите по първо-второ число от месеца, но е гадно, че точно сега не бачка.

Ще видим дали в сряда (когато твърдят, че ще тръгне сайтът) ще пуснат свободно ртегистриране за народа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей най-добре да ви поканя, така по лесно ще го истеглите. Е моята скорост на ъплоад не е 30 кбпс ами 30 кб/с (някой път пиша ей така без да обмислям мн мн нещата както в горния пост). Е все пак голямо мъчение ше е да го истеглите от мен, щото speed lives е 1 dvd ;)

За демоноида предполагам ше имам към 5 покани поне, ако не са станали и повече... Само се притеснявам дали не се е изгубила информацията с акаунта ми покрай тоя срив, че после ше стане мн кофти. Ше почакаме до сряда и ше видиме

Лека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.