Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой има ли "speed Lives"?


the_gorer

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

..... пичове и двете части на Батио ги има в Замундата и при това с много добро качество , не погледнах от кога ги има но ги изтеглих и съм доволен .... даже втора част от 2004 е ДВД рип целия пакет е около 2 гига включително има и 4 албума на Батио плюс схеми и т.н. . напишете guitar lessons и готово ... има и демонстрацията на Кико от Ангра ..... Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само на мен така ли ми се струва или Анджело е с перука !!! Смисъл, не че има нещо лошо ако се харесва, ама просто ми беше любопитно дали и на друг му е правило впечатление :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

the_gorer, да ти кажа нещо, ако случайно не го знаеш. Проблемът да нямаш акаунт в Демоноид.ком се простира до това, че не можеш да свалиш самото .торрент файлче. ако някой с покана ти свали 15 .торрент файла и ти ги прати след това ти можеш да си източиш всичките видео/ДВД/софт или каквото съдържат. Айде късмет! :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

the_gorer, да ти кажа нещо, ако случайно не го знаеш. Проблемът да нямаш акаунт в Демоноид.ком се простира до това, че не можеш да свалиш самото .торрент файлче. ако някой с покана ти свали 15 .торрент файла и ти ги прати след това ти можеш да си източиш всичките видео/ДВД/софт или каквото съдържат. Айде късмет! :(

 

Хехе, това го зная, но ако пратя на всеки който иска speed lives торент файла, всеки ше го изтегли и ше ми падне коефициента в сайта и ше ме банат.

Абе скоро ше го пуснат и ше ви уредим покани :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ми те го пуснаха.

 

Междудругото, не разбирам много от торенти, но ми се е случвало да не мога да подкарам даунлоуда на даден торент, понеже не съм регистриран в тракера, от който е смъкнат.

Вероятно понякога и в самите теорент файлове има някакви пароли, защити...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ми те го пуснаха.

 

Междудругото, не разбирам много от торенти, но ми се е случвало да не мога да подкарам даунлоуда на даден торент, понеже не съм регистриран в тракера, от който е смъкнат.

Вероятно понякога и в самите теорент файлове има някакви пароли, защити...

 

Ами има да, затова ти казвам че ако ти пратя торент файла, който съм истеглил от сайта с моя акаунт и ти го истеглиш ше ми отчита трафик на моя акаунт. Иначе може да стане този номер, поне от демоноида.

А що казваш че са го пуснали ? аз немога да го отворя... само мога да вляза в него през форума им, но официалния адрес не се отваря... поне при мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кое е официалният сайт.

Просто пиша http://www.demonoid.com и ми се отваря некфа страница.

Мяза ми на тракер откъдето и да го погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм ами на мен що не ми го отваря :hysterical:

Единствено влизам през http://www.forum.demonoid.com

На Б** адсл съм с 1 мегабит скорост интернет съм и освен provider-a ми да го филтрира по друг начин немога да си обясня това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам да го даваш на всички, а по принцип ако дотрябва за нещо... :greenangel:

 

Търсихте ли го на Mininova & The Pirate Bay? Там няма регистрации и всичко се тегли фор фрий...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Не казвам да го даваш на всички, а по принцип ако дотрябва за нещо... :)

 

Търсихте ли го на Mininova & The Pirate Bay? Там няма регистрации и всичко се тегли фор фрий...

В тези двата го няма.

Дoсега съм намирал два торента, които не искат регистрация за Спийд Ливс - единият беше менте с няколко кратки клипчета от различни китаристи вътре, а другият беше истински, но се смъкна до 61% и умря до там.

 

 

Аз не мога да разбера защо просто някой, който има акаунт в Демоноида не го смъкне???

 

И по-точно защо никой не го е смъкнал досега, вече няколко месеца???

 

После ще си го разпратим помежду си кой както знае.

Например чрез групово влизане в хъба на Дата.БГ, където някой го е споделил.

Важното е някой да го смъкне и да го има в наличност на харда си, така че не чакайте да ви дадат още покани и да поканите мен или някой друг мераклия, а го пуснете да се смъква - полезен ще е за всички.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.