Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой има ли "speed Lives"?


the_gorer

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз не мога да разбера защо просто някой, който има акаунт в Демоноида не го смъкне???

Защото е клоун. Аз колекционирам уроци (и не само китарни), обаче за тоя да хабя място... Дори онова малкото клипче 2МВ трябва да го изтрия... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е по-голям клоун от Кърк Хамет, да речем.

Поне не си слага очна линия (а перуката му е зарад оплешивяване, не е заради криворазбрани китарджийски моди :) )

Човекът вади талпата и почва да стърже, без да развява пет тона златни гривни като Малмстийн и без да обяснява как само неговия пикинг е готин, естествен и логичен като Франк Гамбали.

 

Поне стъпва по плочките, а и уроците му винаги са били полезни и с много добра методика.

Съдейки по ревютата, този му урок е може би най-полезният, защото на практика показва цяло, завършено произведение, а не просто голи упражнения, дето всеки от нас ги прави така или иначе.

 

Уважавам го и защото като ходел по коктейлите на китарните списания се появявал за десет минути, наяждал се на муфта, Изпивал 7-8 водки и се прибирал да цери махмурлука.

Тоя е велик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера получих покана от един любезен съфорумец.

Да го пускам ли и аз през торент или ще правим някаква врътка с DC++ хъбовете или по друг начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ясно че ще се дръпне, но питам има ли вече отработен начин да се изтегли от теб (DC++, нещо друго?) или да го пускам и аз от торент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намекнах да го дръпнеш от торента, понеже ще го сийдвам там, за това дадох името на релийза. ;)

Ако ти е по-удобно - шернал съм го и в dc.bol.bg (Датата не работеше), там съм пак BlackDragon.

Торента вече е качен и в Пиратския Залив, търсете "Speed Lives".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо хубаво намекваш, ама аз нищо не разбирам от торенти, сийдвания, торент рилийзи, пиъри и т.н.

Нямам достъп до хъба на Бол.БГ, а Дц.Дата.Бг вече работи.

Ако можеш, Флез там.

Всъщност пиши по кое време да те търсим в този хъб.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми научи се най-сетне, де! Ако беше отделил за четене/проби толкова време, колкото загуби да пишеш, че не разбираш от торенти...

Аз за първи път чувам някой да ползва ДС++... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, да тегля торента, така ли?

Наистина нещо не схванах.

 

Какво лошо има в ДЦ++?

Сядаш и теглиш, не се занимаваш с регистрации, не трябва да трепериш и да следиш да не те баннат от тракера, защото не "сийдваш" и има почти всичко, защото хората просто шерват и това е. Супер шир потреба, достъпно и разбираемо дори за мен.

Всяко ISP в България се стреми да поддържа добре зареден с пиратлък ДЦ++ хъб.

 

При торентите трябва да създадеш торент файл на собствената си машина, използвайки програма, после да качиш торент файла някъде си... малко е по-сложно сякаш, но който е е свикнал сигурно не му прави впечатление.

 

Може и да съм се минал като не ползвам торенти, но всички филми, софт и музика, които имам съм теглил от ДЦ++, понеже става на секундата и има абсолютно вскичко (без уроци на Майкъл Ейнджело :tomato:).

Без локалният ми хъб на ДЦ++ щях да чакам с години и да се мъча да се регистрирам по 1001 торент тракери докато намеря и смъкна една Ем-Пе-Тройка на Металика.

 

Сега, кажете кво да праим.

Ще влиза ли някой "сийдър" в хъба на Дата.БГ или да? :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, баце - аз нямам ъкаунт в Пиратския залив, но успях да дръпна двд-то и да го сийдвам с коефициент над 1-ца и да си го запиша на двд за архива, когато стане голям и велик да кажа, какво съм ползвал, докато още се чудиш, кой ще го тури на някой от хъбовете. Като казват, че хавата е на тоя тракер - пущаш, сваляш, ако си коректен - връщаш услугата и си доволен, че всичко е станало по-бързо от някой хъб (освен ако не си в големите мрежи - аз нямам този шанс). Айде наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още вчера го дръпнах от _-BlackDragon-_ в хъба на Data.BG :wallbash:

 

Ако някой го иска, да влезе в хъба и да се обади - ъплоудвам с около 350 кб/сек, така че за около час-два DVD-то ще е при вас.

Хайде със здраве да си го ползваме тоя урок.

Отивам да го прегледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.