Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой има ли "speed Lives"?


the_gorer

Recommended Posts

Някой има ли "Speed Lives" на батьо ви Batio? :)

Става въпрос за новите му видео уроци от 2002-2003 година, а не за "Speed Kills", които са от 1990-1991.

Нещо не мога да намеря "try before you buy" версията на това видео.

Ако някой знае откъде да се сдобия с него, да пише в темата.

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мисля че горъра има в предвид целия урок на Анджело. В него доколкото знам показва на части това парче. Аз също много съм го търсил и нищо не съм намирал, ако има навитаци да фанем да съберем по някой лев и да си го купим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да, за целия урок става въпрос.

Няма го дори в Катъра.

 

Доколкото знам, в "Speed Lives" детайлно се покриват всички пикинг техники, които присъстват в парчето "Rain Forest".

 

Наскоро разбрах, че, освен "Speed Kills" и "Speed Lives" имало издаден и нов урок "Speed Kills-2".

Също на DVD и с удобно за бързо браузване между отделните части меню.

И той ме интересува. :rockband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакво развитие по въпроса със "Speed Lives"?

Накой да не би да го е намерил вече?

Аз в момента го тегля от некъф торент, но със скоост от 1-2 кб/сек и на всичкото отгоре прекъсва през пет минути.

Познайте след колко години ще се смъкне цялото DVD... :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Баси майката, някой намери лиг о тоя видеоурок?

 

Тоя торент от 2 месеца стои на 68.1% и не мръдва повече. Само ъплоудвам, а никакъв даунлоуд нямам вече втора луна.

Варум, бе, джанъм? :slap:

Някой, който ги разбира торентите, да каже защо така.

Може би никой от торентаджиите в мрежата (сийдъри ли са, пиъри ли са, кви са там...) няма споделен целия пакет (той е на некфи надялкани RAR-ове)?

Как мога да разбера дали някой потребител има целия шибан пакет с RAR-ове?

В Мулето си пише, но как е при торентите?

Аз тия 3 цяло и нещо гигабайта бадева ли ги смъкнах, бе? Ще смъквам аз три месеца и д ами зацикли през последните два. :):recourse::rocker:

 

Сори за баламските въпроси, но не разбирам много от торенти.

Помня навремето като се появиха се запалих, но веднага ги заебах, щото си обичкам секса с животни и особено с Мулета. :slap:

 

PS:

За смъкването на торент ползвам BitComet, версия 0.62

Сиурно нейде пише дали го има целия, но аз не знам къде.

Поне в данните за торента не забелязах да има такава информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май го имам. Със сигурност имам някакви уроци на Michael Angelo, но не се сещам кои точно. Сега съм на работа, довечера ще проверя и ще ти кажа.

Провери, ако обичаш, макар и да съм почти сигурен, че имаш Speed Kills от 1990, а не тези уроци, които се мъча да смъкна така безуспешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speed kills са 2 урока (поне аз толкова имам) - не съм сигурен точно коя година са, все си мислех, че втория е сравнително нов. Това което търсиш е нещо друго - така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Този вторият урок (един авер си го купи оригинален на DVD) е точно с "Rain Forest".

Редактирано от ivivdim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speed Kills, created in 1991 - Michael Angelo Batio's original course teaches advanced picking techniques. This is the best selling speed technique course of all time. Info

 

Speed Kills 2, created in 2006 - This is Michael Angelo's long anticipated follow-up to Speed Kills and is a better entry level program than Speed Kills. Although the title is Speed Kills 2 it's more accessible to intermediate guitarists than Speed Kills. Order this one first. Info

 

Speed Lives, created in 2004 - Michael Angelo Batio teaches the song No Boundaries (the intro tune from Speed Kills). This will challenge you to your limit. Info

 

Повече инфо тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То добре "давайте", ма това животно е 3.33GB - как да стане? :punk_guitar:

Ами при мен почти стана - смъкнах 68.1% за нула време, но просто спря до там.

Не мога да разбера защо - сигурно никой от торентаджиите няма пълния пакет.

На мен не ми е проблем, че DVD-то е 3+ гигабайта, а това, че го няма цялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.