Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

Зареди си наново сесията в PatchMix-a . Между другото честито за картата - хубава е , но ще мине време докато й свикнеш на настройката , особено с рутинга през PatchMix

 

 

хахахахаха

 

тази карта няма patch mix :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пуф :offtopic-001: Не видях че е USB . Иначе с човека по скайп се разбрахме - сега всичко при него е точно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, не мога да си сменям темпото на метронома на новия ГитарРиг.

Винаги се връща на 120 BPM, независимо какви стойности му задавам.

Аз ли нещо не правя като хората или е някакво ограничение на демо версията?

 

Някой друг да е изпитвал подобен проблем с новата версия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за мен и третата версия си е като втората, само че са вкарали повече компоненти и имаш по-голям избор. Даже му намерих кусур: махнали са банката Contemporary mix, която я имаше във втората версия и беше основната която ползвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя номер ми го прави като го ползвам като VST през ASIO FX Processor.

В стенд алоуна метрономът си бачка нормално.

Хмммм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...здравей . когато ГР е в режим ВСТ плугин тои чете темпото на хост програмата ти , така цхе просто промени темпото в софта с който работиш............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...здравей . когато ГР е в режим ВСТ плугин тои чете темпото на хост програмата ти , така цхе просто промени темпото в софта с който работиш............

Благодаря.

Мисля, че в случая причината е някъде другаде.

Може би в някоя от другите настройки на хоста ми (който всъщност не е МИДИ сикуенсър, нито аудио мулти трак едитор, а проста програмка, специално написана за свирене с VST в реално време). Има си настройка за темпо в MIDI опциите, която аз бъзиках обстоно, но нищо не се промени, защото в случая не подавам никакъв MIDI сигнал.

Здраве да е, въпросът е решен - ще ползвам само стенд алоун версията. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да качи някъде банката Contemporary mix от Guitar Rig 2 или поне да напише кои компоненти и настройки трябва да сложа за preset-а Ugly Twins?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

извинявайте за тъпия вапрос но тия дни си свалих Guitar Rig,таа може ли да се записва във реално време или само обработва записани китари :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз го пробвах днес и мога само да кажа че е много по-добро от всичко което досега съм ползвал. нещо не ми тръгва с кюбазето но иначе си го бива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.