Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето това ще ви застреля


Грация

Recommended Posts

И в БГ има подобно момиче :lol: На 14 години е, има много изяви с БАНДА !! на сцена ... няма да кажа как се казва, само ще кажа, че ми е почти съгражданка :lol: и вече има 15 годишен договор с една голяма продуцентска къща и в момента записва в София. ПР-а и е също известна личност :lol:

Съвсем скоро това момиченце ще го чуем и видим по МТВ вероятно :lol: това беше насериозно ... Точно за там я готвят B)

Пък и мисля, че доста хора от форума може да са чували вече за нея. Даже и на кастингите за Мюзик Айдъла щеше да се яви, но ... не й стигнали годините :lol: А пее като змей ... просто страхотно ...

 

Най-хубавото е, че и ние си имаме нашите таланати. Дано имаме и мозък да ги задържим и "култивираме" най-добрия смисъл.

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам коментар, просто вижте това!

 

Това момиче всъщност спечели състезанието и 1 000 000 долара.

Това клипче съм го гледал преди време сигурно над 100 пъти , заедно с ей туй:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушал съм ги доста пъти и аз. И ПАК настръхнах като започна Бианка. Просто уникално.

Дано това, което казва visiondann да стане. Имаме какво да дадем на световната музикална сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...добре се справя детето! Аз понеже записвам от десетина години съм видял и 2 и 200 - Весела от Плд като беше на 12 години пееше по същия начин, и още 3-4 дечица на по 12-14 години случих през тия години, пак така пеещи....което чисто статистически ще рече, че в БГ имаме много таланти, които за съжаление поради липса на пари, късмет, връзки и т.н. в процеса на израстването си (не в кариерата, а просто в годините) се отказват и нищо не става от тях. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yamaha извинявай и аз съм слушал Весела преди, вярно много е талантлива, но категорично нямаше този тембър и

тази сила на гласа, а да не говорим за стабилност при взимане на височините, все пак съм се занимавал, за извесно

време с вокална педагогика, на това момиче от клипа дядо боже му е дал

много, иначе и аз съм съгласен че в БГ има страхотно надарени деца М№

Докато учех и в музикалното училище и после в академията бях свидетел на десетки такива хора,

но какво стана с тях незнам

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Най-вероятно продуцента и е по-умен от пълчищата поклонници на неразвития и талант.

 

Някой път е по-добре да се почака...

 

Най- сме големи...

де.....

 

Това дете е природен феномен. Няма българин израсъл в тясна България с такова излъчване... т'ва е не имало няма и да има, пък бил той и талантлив.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):) ехаа, няма такъв звярр, прекрасно. Преди 2-3 или.. там някъде години на блус феста на къмпинг Смокиня имаше едно момиче на 13, което също пеешее, .. много зверски, всички се удивихме много, грабна ни от началото и край. И си беше БГ, имаме си и ние, не е кат да нямаме.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеееееее това момиче е стрхотно...дано наистина да я виждаме и за напред с още по-добра техника....направо и свалям шапка...браво...но наистина трябва да не гледаме чак толкова чуждите таланти а повече нашите и да се търсят начини за развитието им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.