Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок Джем част 2


Recommended Posts

Ашколсун на сите.

Рок Ще има!!!

 

Има една песен на "Три и половина", "Старите кучета". Може да си я дръпнете от сайта на Bo Yan. в "блус лайф 2004"...

Та в нея има същия бридж (или както там се казва).

CCCBAGA

 

 

Та върху него се пее:

 

C C C B A G A

Ни-ко-га ня-ма да спрат.

 

Става дума за старите кучета

 

Освен факта, че мен много ме кефи, намирам някакво скрито послание у цялата тая хава.

Ма аз съм някакъв сгелпен полу-металист, полу-блусар.

Аферим още веднъж и това е.

 

Long Live Rock & Roll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

tocata приятелю има някакъв проблем - не се зарежда парчето ти . излиза надпис Conecting to media и така си седи все едно че е забило нещо . а с другите парчета проблем няма при отварянето - може да са ти окъкали файла от сайта Media.Putfile.com . Дано го оправят или пък да вземеш да го качиш пак ли ... Цеко :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оля!

 

Евала пичове, много брутални неща сте направили! Тоя път най-ми допадна на tocata изпълнението (е Кольо, не може винаги ти :P ). Това в кръга на шегата де. Всичките са много добри.

 

Реших и аз да се включа в тоя джем... Ще ме извините, но като го чух и просто рокът в мен не се надигна, а нещо доста по-различно. Нищо де, на мене много ми харесва какво и как се получи, пък и трябва да има малко разнообразие. I.e. някой дето да се из***е на цялата работа :D

 

http://www.cmusicforum.com/fenix/Music/Roc...0-%20Fenixa.mp3

 

На Я... :D

 

aйде и аз със батковците...

 

П.п. знаете, че като запишете нещо и то страшно ви кефи и после като го чуете на другия ден, си викате понякога "б*х мааму, това е мноо зле..." Еми да ви кажа, другия ден още не е дошъл, тъй че сваляйте преди да съм го изтрил оттам :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй парче ноо кефи. Ей ся яко се наточих да драсна нещо, ама нъцки...

Ако може някой да ми го прати туй в някакъв нормален формат, щото путфиле-то ми го предоставя в непоносимо тъпия за мен WMV формат, с който имам известни проблеми поради платформата на която работя.

 

П.П. Много приятни и идейни неща чух от всички тук - Еваласт & кийп он муувинг :wacko:

 

 

Едит: Ама и аз съм си бая тъп от една страна...чак сега установих, че като му сменя разширението и го оставя само с мп3 си тръгва кат пич.

 

След половин един час ще кача мойто виждане за тази композиция :D

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Абе зли сте много всите! ;) Eвала! :metalist::) Ми'ф'ки и фаянс не останаха за къртене...;)

 

 

п.п. Пак ще трябва се тренира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tocata ще умра от смях ако се окаже че само твоето парче не може да се отвори в Русе и региона - обадих се на един приятел и той не може да го отвори и при това само твоето - на stratocaster и всички други се отварят без проблем . Да се чуди човек . Карай все ще измислим нещо .... stratocaster добре си се справил човече не бъди толкова критичен към себе си - и тона ти е добър и идеята и най важното има дух в това което си изсвирил .... Абе засега много се кефя как върви джема . Бравос на всички... Цеко ;):):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toката разцепил си кочината брато! Страшен пръст...нямам кво да кажа....ама кажи с какво си записвал плийз ...тона ти ме накефи... ;)

 

 

 

Мисля че, тук няма кои по...... кои наи ........всеки дава максимума ,и това е наи-яко в джем-овете :metalist:

 

Telerig---мерси амиго эа оценката, инак эвука е Фендер страт-----бустер поръчков---- Драива е от Амп Маршал JTM------ Шур мик. и скапана саунд карта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

эвука е Фендер страт-----бустер поръчков---- Драива е от Амп Маршал JTM------ Шур мик. и скапана саунд карта ;)

 

 

Бустера от Никифена?

 

питам защото и аз свиря с подобна конфигурация в момента и и се радвам много :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз се присъединявам късно към купона :metalist: с некво мазало и моя нескопосан трибют към първото ми вдъхновение-Еди Ван Хейлън:

 

Рок Джем EVH

 

Това което чух дотук ме разби-всички изсвирили звучаха страшно.Биска,ти изора нивите край Бяла Слатина направо,а Коко разби кошарите край Пловдив.Евала на всички! ;)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз се присъединявам късно към купона ;) с некво мазало и моя нескопосан трибют към първото ми вдъхновение-Еди Ван Хейлън:

 

Рок Джем EVH

 

Това което чух дотук ме разби-всички изсвирили звучаха страшно.Биска,ти изора нивите край Бяла Слатина направо,а Коко разби кошарите край Пловдив.Евала на всички! ;)

 

Владо

 

 

 

 

ВЛАДО ,братле, как си напомпал, спука китарата ............эамятката към Еди е жестока,мого намаано от'епа рибата у ''Скъта'' :metalist::);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо небрежно разби със саунд и свирня :metalist: .Яко са ударили и другите джемъри(Стратокастер и Феникс).И най готиното е че всички варианти са толкова различни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз се присъединявам късно към купона ;) с некво мазало и моя нескопосан трибют към първото ми вдъхновение-Еди Ван Хейлън:

 

Рок Джем EVH

 

Това което чух дотук ме разби-всички изсвирили звучаха страшно.Биска,ти изора нивите край Бяла Слатина направо,а Коко разби кошарите край Пловдив.Евала на всички! :)

 

Владо

 

 

Mалиии и аз къде се набърках в тоя джем да джемя и аз ;) Владо изби зъбите просто. Евала, евала. ;)

Айде, аз отивам да изтрия горния си пост :metalist:

 

 

едит: Разбихте буркана и конфитюра се разхвърча.... ;)

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.