Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок Джем част 2


Recommended Posts

Ей изруди кви сте ги сваршили бре! :) Бахти много яко бе хора! ;) Яд ме е че не мога да се включа и аз... ;) Напоследък нямам много време пък и кубе в момента!Още веднъж евала!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много готини неща сте изсвирили, много се кефя! :)

Тук драснах и аз малко.

Много готин бекинг трак, БРАВО!!! ;)

 

Браво и на теб,яко жица ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RockoBG брат много харно - кефи и с хубав саунд и много настроение - бравос . ..... Delian и ти друже си се справил супер направо про бих казал . и стил и тон ...... абе които може може ...... браво и на двамата ..... аз доволен ... Цеко :punkband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъй, Деляне, с туй "банджо" дет се включи по средата просто доразби що плочки бяха останали след Кольо, Владо, Токата и приятели... :D:D

 

Rocko - яко, кефи! :punkband::metalist:

 

Много ме накефи колко различни варианти се получиха, супер яко стана!

Досега слушах от време на време джемовете, но това беше първия път, в който чух абсолютно всички варианти...

 

Евала на всички!

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала Делян- много яко пич, напомняш ми эа Тревър Рабин със доблираната електрическа драив китара с акустична

 

Рокобг-- евала :punkband::metalist::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за добрите думи. Всъщност за себе си аз съм доовлен. Не си търся оправдание ама да ви предупредя:

 

СВИРЕТЕ преди да си народите дечица, че после геч. :punkband: Не че не ме кефи малчо ама ми дърпа китарата и ми крие перцата

 

Не съм предполагал, че е такова приключение, да намериш време, да си купиш един преходник, но вече е Ок.

Относно пентатониките, ми явно друго не знам :metalist:

Ше му мислим и понеже пипам китара веднъж месечно ще гледам да си посвирвам с вас.

 

Викам да ги пишем разделено другите джемове и да ги правим такива като истински джемове, а?

'неска ш'се пробвам да го нарежа тоя

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/Movie-00-jam

 

ей за такова нещо си мисля, че ше е готино да има.

картинка слагах щото скучая в службата. и се извинявма за нескопосаната работа, ама "велосити" е джелезен хардуер, ама 'баси тъбъпия софт. 'Ко ги пишем разделени да речем бека у лево, инструмента у десно ше станат някакви забавни неща. Естествено ше е добре някой грамотен да се занимава.

 

файла е WMV

 

Довечера ще разревем небето... :greenangel:

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна,признах те много си голям(пляс,пляс,пляс-няма ги смйлитата).Невероятна работа си свършил,е това вече наистина е джем.Тази хава определено трябва да се пинне в бъдещия раздел джем :greenangel: .

 

 

п.п.Приятно прекарване довечера с размърсоливеното небе :) и аз ще драсна нещо като намеря време(надявам се скоро)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да сефтосам новите струни:

 

http://media.putfile.com/Rock-Jam-iBobz

 

Тук-таме съм свирил с техниката zamazando, ама надявам се да ми е простено :greenangel:

 

П.П. RockoBG - идеята за филмчето е чук. Еваласт!

 

______________

Китарите са записвани по следния начин:

 

Ibanez RG 7420 -> DigiTech GNX 1 -> Soundcraft Spirit Folio -> M-Audio FireWire Audiophile -> PowerBook G4 (GarageBand 3)

 

П.П.П. Новите струни, дет ги сефтосвам, са D'Addario EXL120-7 Nickel Wound, .009 - .054

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ай къде 'одиш ве? Ше го преправя.

 

 

Ми домързя ме та не сложих лейди и жентълменс + аплауз на смените. Иначе нали сешън, пък и джем.

Важното е че се забавляваме...

 

Само да добавя, Боби ашколсун нали и Делян с кухарката...

Малиййййййй...

Откакто слушах ма Майкъл Шенкер Ънплъгта, тоя саунд много ми е под кожата ...

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биска, твоя коментар е доста важен за мен, нали знаеш :virtuoz:

 

Излишно е да казвам, че твойта изява на тоз джем разпра мокета напрао :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaaaaa Rocko просто бутна и стените вече..... :greenangel::virtuoz: Мнооого добре си ги вързал, супер култово!

 

 

iBobz, адаш - евала и на тебе :virtuoz:

Много добре се е полуило!

 

 

Б*х му къртовския труд тука, да видиме кой какво свърши...

Сънчо - уби змея

Коко - разора кошарите (ама засега се е ограничил около Пловдив)

Токата - прегази и разцепи кочината, изора нивите до Бяла Слатина

всите - колективно изкъртиха мифки и фаянс, разцеиха

Владо - спука китарата и изтепа рибата, разбивайки със саунд и свирня, изби зъбите и джема се разхвърча навсякъде :virtuoz:

Роко - харно гу удари и събра целия тоя труд на едно място и е обещал да разреве небето, бутна стените

iBobz - еми то само покрива остана за тебе

 

и един келеш, дет се набута там що не му е работата :virtuoz:

 

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на iBobz за забивката :virtuoz: !И евала на микс-мастер Роко за звуко-филмовия колаж!Е на това му викам колективен дух :greenangel::virtuoz::virtuoz::virtuoz: !!!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.