Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок Джем част 2


Recommended Posts

Брех много як стана тоя джем бе .... нямам думи .... Най после чух парчето на tocata - супер яко е станало .... А после чух и варианта на Vlado_Abroad - нямам думи .... абе и двамата сте избили де що има риба по морета и реки ...... Браво ..... Цеко ;):):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ще гледам да направя днес вариант без ритам китари и утре ми се обади на скайп адрес Zanev1970 и ще ти го пратя - просто не мога да кача файл по друг начин - имам някакъв проблем с нета ..... Цеко :metalist: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее тоя джем всеки размазва братче...Владо ашколсун братле... след туй цепене на кочини, бутане на кошари, пръскане буркани с мармалади и конфитюри, оране на ниви и бой на рибата само да свърша бачкане и отивам да ритам каруците вкъщи :metalist:

 

Данчо в putfile сайта си има да даунлоуднеш файла виж има "даунлоуд" - само трябва да цъкнеш 20 пъти next...next..next :metalist:

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

visiondann колега ето варианта само с бас и барабани http://media.putfile.com/Rock-Jam-2-no-guitars- . оказа че действително може да се теглят файловете от Путфайл.ком - и както ти каза Telerig има даунлоуд функция и след тове 20 пъти next...next..next после с десния бутон върху таргета и теглиш файла по стандартния начин не отнема повече от 2-3 минути . Успех ... Цеко :metalist: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам колко е законно, ама аз отивам на менюто VIEW, оттам отварям sourse, после с контрол + Ф търся МП3 и копирам намереното във флаш гета.

Thanks! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам колко е законно, ама аз отивам на менюто VIEW, оттам отварям sourse, после с контрол + Ф търся МП3 и копирам намереното във флаш гета.

 

И аз преди го правех така,ама след няколко даунлоуда Путфайл почват да мрънкат срещу прекомерния бандуайд(не че има голямо значение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То след вчерашните изпълнения малко ме е срам, ама нали е Rock'n'Roll

 

 

<a href="http://media.putfile.com/rocko--roll" target="_blank">

Те тава е мойто туй, джемът...

</a>

Не сме много за пред хора ама толкова си мога, пък и някакъв цикъл установявам в главата си ама т'ва е: Да съм свирил.

Както и да е...

 

 

Кольо, Друг начин за даунлоад е ако актив хикс контрола ти е Куик тайм. А май на тоя сайт по дефолт е така. В случай че ползваш регестрирано копие (ейпъл му викат ПРО) има опция на десния клавиш "Сейв ас сорс" и тва е най бързия и лесен начин, а и щом софта позволява, значи е законен. Друг е въпроса колко законно си регистрирал QT.

 

Относно мойто гиър в случая с джема положението е. Китара Аполо (а ла Лес Пол), АМТ Фатал Тюб, картата на дъното, нуендо, 1-я кабинет който видях, от Гитар рига, някакъв ривърб (малко е байгън, нейсе...), и понеже си дърпах някакви таблички за честотите от една друга тема, сложих и някакъв еквалайзер (пак от рига).

Хабер си нямам от запис т'ва ми е сефтето.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хабер си нямам от запис т'ва ми е сефтето.

 

Много арни пентатоники вкарваш - на места даже много ме кефят...а тона ти за нещата които си споменал си е баш хубав...аз обаче от вчера не мога да си отворя кюбейса дава ми няква грешка номер 2 която я засича още в началото като си търси лиценза...кво ли не правих как ли не го инсталирах не става братче и на друг дял го инсталирах и всичко и няма... :-( ...и накрая ще има формат ц и отиде днеска цял ден на кино... :greenball: скапани компютри ше им .... ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ho6imin Публикувано на Днес, 02:45 AM

Разцепихте ме,бе!Владо с какво свириш бе змей(освен с ръцете си)

 

Благодаря много за коментарите от всички!Заборавих да кажа с кво записвах-китарата беше любимия ми бял Suhr Classic S (H/S/S) през домашното ми оръжие за запис Line 6 PODxt в саунд картата и в Cakewalk след това.

 

Владо

 

П.С. Роко,много арно усукваш тея пентаттоники,айде и другите-Телериг,Налбантов,Данчо,Механов,Гео с един метъл слап :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/rocko--roll

 

те т'ва е линка ама нещо не мога да се сборя с новата форма и ми дава някаква грешка

 

 

Много харно си го ударил и тона наистина ти е много гот :greenball: ,давай все така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готини неща сте изсвирили, много се кефя! ;)

Тук драснах и аз малко.

Много готин бекинг трак, БРАВО!!! :)

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.