Jump to content
Българският форум за музиканти

Първата ни авторска песен


Recommended Posts

Здравейте,това е първата ни авторска песен,записана изцяло и само от нас в домашни условия Надяваме се да Ви хареса! Share,like,comment,enjoy!:)

 

Редактирано от Airwalker98
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада стила и композицията!  :bravo: 
Препоръчително е да запишете в студио, композицията да "блесне" в истинския си вид! Все пак музиката е прогресив, на добро ниво, не и отива това качество на записа!
Успех!  :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е супер, и като за пре-продъкшън е идеално. Чува се всеки инструмент, партиите, композицията - човек добива добра представа какво сте искали да кажете.

Вкъщи я стане по добре, я  не стане. След време ще го запишете качествено в студио.  Не губете повече време за доизкусуряване, а действайте по следващото !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много добро :) Композицията ми харесва много, вокалите също. Микса трябва да се бутне според мен най-вече на барабаните струват ми се много в дъното и заглушени. Ако се запише и обработи в професионална парчето е готово за голямата сцена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Композицията наистина е много добра, но ако започнете прецизно записване на краен продукт в добро студио препоръчвам да наемете опитен вокал професионалист!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, няма нужда да повтарям суперлативи.

Да карам по същество.

Лими казва да вземете вокалист професионалист - и според мен вокалите не са на ниво.

Само че , не са никак зле, вокалиста е доста ала Джеймс Ла Бри, просто има нужда да поработи

1-2 години с вокален педагог. С музика и вокали ала Дрийм Т, директно отивате в папка копи банди,

но си решавате как да продължите.

 

Според мен, домашният запис е отличен, като такъв и изпълнява прекрасно целта си.

Има различни възможни пътища, по които да се поеме. За Вас, без да Ви познавам , виждам 2 примерни пътя.

1. Понеже сте готови музикално-инструментално, ако имате досатъчно репартоар и имате желание

за промяна и по-бързи резултати, намерете нов вокалист, даже препоръчително да не пее като Ла Бри

2. Ако нямате други авторски песни и тепърва ще ги мислите и държите да сте ДТ2,

докато вашият вокалист понапредне, за една година ще направите достатъчно песни за албум.

И докато станете готови, такива домашни записи ще вършат идеална работа.

И съм на мнението  на Лими , че за студио записи, ще Ви трябва или готов певец или този , но след като се подготви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалът е супер, пичове. Просто трябва още малко работа.

За студиен запис е ясно, че всичко ще се изпява, докато стане ОК.

За този домашен запис вокалът е екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.