Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, 

не знам дали това е точното място, на което да пиша, но друго не намерих. Извинявам се предварително, ако вече има подобна тема, но не намерих. И така, направо на въпроса. Предлагат ми 2 професионални мониторни колони Behringer B2030P. Да попитам, струва ли си да ги купя? Човека ми ги дава за 250 лв двете. Даде ми снимки на тях. Изглеждат запазени. Преди да ги взема, ще ги тествам лично с него. Въпроса е, какво ви е мнението за тях? Какъв усилвател ми трябва? Надеждни ли са? Имам предвид, дали няма да дадат някакъв дефект след месец - два, или нещо подобно? Какво да гледам, за да разбера дали имат някакъв дефект, или нещо подобно? Как им е звука? Според вас имам предвид! Как е баса? Ако се сетите за нещо да допълните, ще го прочета с удоволствие!

 

Благодаря предварително!

 

Лек ден! :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе мнение за този модел? И за марката, като цяло? Струва ли си? Защото, ако не са качествени и не си струват, направо си взимам Logitech Z323, без да се чудя. Вярно, по-слаби са, но си струват .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с Берингер, направо си вземи студийния комплект на Logitech Z323, сам си си отговорил, че си струват!

Извинявам се, но не можах да се въждържа!  :greenangel:
   И ако автора е сериозен в питането си:

Не е зле да уточниш по конкретното предназначение на озвучителната система. Някои хора не харесват така наречения флат звук, който предлагат повечето студийни монитори. Също така да си изясниш разликата между пасивни и активни монитори. Тогава въпросите ще добият по-смислен вид!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.