Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

ако е за някакво спешно прехвърляне - има студиа с легален кубейс 4, може да наемеш студиото за няколко часа и да си прехвърлиш. Но кракнат и аз не съм чувал да има все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми трябва.../../...да работя.

Ето ти линка, който ти трябва (работи безотказно!):

Steinberg CUBASE 4 [Retail]

Щом ти ТРЯБВА за РАБОТА - това е!

Е...малко може да се поспори за цената, но ще го имаш само за 5 минути - влизаш в магазина, плащаш, вземаш кутията и толкова :offtopic-001:

Ако си стиснат - има по-евтини решения, достатъчно качествени. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз уча във више уцкилище в Германия и се занимавам с Cubase. Моят професор се е сработил с фирмата Steinberg и рекламира продуктите им като прави курсове, чието име съдържа думата Cubase. Така са му "подарили" две оригинални копия на Cubase 4.0 и още няколко ученически, които раздава на студентите си да си пишат домашните вкъщи. Аз имам такова копие (естествено като завърша ще го върна обратно), но не го използвам. Смъкнал съм си пълно копие на Cubase 3.1 от интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Cubase SX 3.0, но звуците не са ми достатъчни. Някои може ли да ми каже сайт, от където да си смъкна други VST инструменти като например halion?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chrysalid съгласен съм с теб и с двете си ръце , че наистина е хубаво да се спазват правилата още повече , че вероятно има хора или институции , които дебнат такива форуми за да трупат актив в ''упорита и безкомпромисна'' борба с пиратството , затова е хубаво да се съобразяваме с това , защото на този етап , а май и на следващ като гледам как вървят нещата , друг форум от този тип няма да има и ще бъде неприятно да даваме поводи да лаят кучетата ..... че и да хапят ....

...... а иначе колега Nikolay Petev Yolov нищо не ти пречи най малкото да попиташ например , кои ВСТ иструменти ползват повечето хора във форума или още по лесното , да погледнеш стари теми в раздел софтуер - има достатъчно такива в които се говори на дълго и на широко само за това , и на базата на събраната информация да търсиш това което си си харесал в мрежата .... само недей казва , че не си чувал понятието т--ент сайт .... вече и бебетата го знаят .... а там има всичко .... е почти всичко .... забравих че всичко има само в музиката на Фр. Дзапа :metalist: .. Цеко :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое от горепосочените правила не съм спазил????

Ако съдя по мнението на занев е нещо свързано с пиратството. И аз съм против пиратство (и аз съм музикант), но не съм питал за подобни сайтове. Има програми, които са напълно безплатни, например Musik Maker - по старите версии - преди 2, 3 години да речем. Аз лично си купих такава версия за 5 Евро, по-новите струваха по 100, денс не струва нищо. Така че не ми прави забележки за глупости!!!!!

Никого не съм карал да ми слага незаконни сайтове. ОК???

 

Колкото до торенитите, ами доста добре съм запознат, смъкнах си подобна версия (на Халион), но не работи, теи че си търся "законни" звуци :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... имах предвид следното - понеже работя с Cubase SX 3.0 и съм добре запознат със качеството на вст-тата които са в пакет с програмата , то определено мога да кажа че не може да се намери фрий вст софт с подобно а да не говорим с по добро качество освен ако не си падащ по страно звучаши синтита в стил края на 60-те и началото на 70-те ... такива ги има много но след като говориш за Халион то ясно става че търсиш сравнително сериозен софт с големина поне 70 мб и нагоре а такъв фрий няма - има цяла тема фрий софта който върши работа - виж я и ще се убедиш че почти всичко което е фрий е до 7-8 мб т.е. сам разбираш че вст с такъв размер няма да ти свършат работа ... това имах предвид като писах по горе , а знаем че всичко което не е фрий и се разпространява ''свободно '', за жалост минава под етикета пиратско .... и на мен , както и на 99% от хората в този форум не ни харесва този факт , щото живеем и изкарваме пари в БГ и е трудно ...... не всъщност е направо невъзможно да си купуваш лицензиран софт още повече ако заниманието ти е хоби както на повечето от нас , но какво да правиш ...... трябва да се овладее изкуството да се правиш на две и половина щото всички сме наясно за кво иде реч ............ с други думи прави каквото искаш само малко по дискретно съобразено с условията . .... всичко което съм написал по горе е лично мнение и естествено въобще не си длъжен да се съобразяваш с него ...жив и здрав . Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ok , ето няколко линка с фрии вст ..... не смятам че като е фрии е кофти , за пример вземи Алексеи Ванеев или Smartelectronix чиито неща са не по-лошо звучащи от повечето големи играчи в този бизнес....

 

 

 

http://www.freesoundeditor.com/incageneng....ntheng.htm~main

 

http://www.kvraudio.com/get.php?mode=resul...t=1&rpp=100

 

http://www.audioracle.com/freevst3.php

 

 

:ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Момчета кажете някоя програма подобна на тези, по скоро ми трябва нещо което да има канали на които да си записвам музиката китарите и съответно гласа, и да може да се контролира :recourse:

Или кажете поне името на такава, ако може да не е по голяма от 20-30 мб защото просто няма смисъл, трябва ми нещо просто.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.