Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Надявам се да не съм повторил този пост, но какво ще кажете за новият Cubase 4 и разбира се откъде мога до си го изтегля(пишете ми на мейла или лично изпратете лично съобщение , моля , за да не нарушаваме правилата на форума)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все още от никъде ... редовно правя проверка дали е излязъл в ''наште'' сайтонове ама ядец ... засега няма .... е ако някъде го има пратете лично съобщение и ние да се облажим . Цеко :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H2О вече няма, част от H2O сега са извесни като AIR

 

новото в кубейс 4 не е малко, но не е и много

като цяло.. единствената полезна за мен новост е еквалайзера, който най после става за нещо

доста козметични промени, за съжаление промяна в аудио енджина нема, не мисля че си струва парите, особено на цената на която се продава тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това хубаво, ама за 800 евро къв про софт за аудио можеш да си вземеш?

 

Нуендо за 1600 евро?

Лоджик за 1000 евро?

Про Туулс за 1200 евро?

 

 

Пък и аз все пак си мисля, че ако човек изкарва пари с тоя софт - къв му е проблема да си го купи?

800 евро се избиват с каквото и да е от следните неща:

 

- Композиране на 2 парчета

- Аранжиране на 4 парчета

- Правене на 15 непретенциозни сингбека

- 160 часа записи/микс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте , и аз както и милиони по света , е ако не милиони то поне стотици хиляди , чакам Cubase 4 ...... нали сме си сиромаси знаете как се чака и по точно какво - приятелчетата от Н2О да речем , да си свършат работата ...... но преди малко се рових в едни форуми и там имаше тема точно по този въпрос , с участници от целия свят дето се вика - явно сиромашията не характерна само за БГ :yahoo: , та общото мнение ,а явно на някой и благодарение на вътрешна информация е че този път чакането може да не се увенчае с успех .... мина повече от година от излизането на Cubase 4 и все още никой не е успял да го ''пробие'' а и лошата новина е че май пичовете от Н2О вече не са на линия ...... така че май ще се наложи да си налягаме парцалите над SX3 ... по горното важи и за Wavelab 6 - и там няма пробив ....... лошо за нашего брата .... ще трябва да забогатяваме :) :) :hysterical: ...... аз почвам - моля който прочете това да бъде така добър да ми преведе по сметка сумата от 0.12 стотинки ..... сметката ще предоставя по късно :hysterical: :hysterical: :hysterical: Цеко :virtuoz:

..... пролетарий от всички страни ... забогатявайте ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нормално е да се засилват защитите на този тип софтуеър! Има си резон да става така :hysterical: Можем само да точим лиги над продукта и да събираме парички :) За няколко години ще имаме успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го дъФкахме няколко пъти из Форума в различни теми, като най-скорошната, за която се сещам е ТАЗИ. Мисля че ако не го купим няма да имаме друг шанс да го притежаваме... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.