Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за шапка на KD видео


BassTraffic

Recommended Posts

Здравейте!

 

Обръщам се към всички, които имат идеи и възможности да създадат китарно аудио към видеото, което прилагам по-долу. За какво става дума... става дума за видео шапка, която ще ползвам за моите видео продукции и която ще се появява в началото на всяко видео. 

 

Какви са изискванията:

- Да е електрически китарен саунд;

- Да е авторско изпълнение;

- По възможност да не се асоциира с познати рифове или мелодии;

- Продължителността да е съобразена с дължината на видеото - макс. 13сек.

 

Всеки, който иска да предложи вариант, да изпрати идеята си на следния ймейл адрес: cbs@abv.bg  или на лично съобщение тук във форума. 

 

Видеото ще е възможно за даунлоуд до понеделник 25.08.14.

Линк към видеото: http://dox.bg/files/dw?a=c8ba67157f

Ще събирам Вашите идеи до Понеделник 25.08.14 и след това ще разгледам всички предложения. Ако избера фаворит, ще го обявя публично и ще дам символична награда от 50лв. (скромно, но от сърце). 

След "връчването" на наградата, аудиото ще бъде презаписано в студио.

Надявам се предложението ми да ви вдъхнови!

 

п.п. Специални благодарности на Гепи (Господин Господинов) за брилянтната изработка на шапката! 

 

Костадин.

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Арееееее !

Пръв съм !

Коце, имаш ЛС братко :)

 

(Ще има далеч по-добри от моята боза, ама заради фенщината. Налазвай народе, Коцето заслужава най-добрата заставка   :) )

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на светкавичните реакции и на изпратените варианти за аудио!

Искам с няколко думи да опиша мои лични впечатления и начина, по който виждам цялостната структура на видеото и съответно аудиото към него. При създването на видеото следвахме сюжет, който представлява следното: KD логото излиза от тъмнината и в момента, в който се вижда достатъчно добре следва взрив, огън, висока температура, която го нагрява, огънят от взрива изчезва и остава само нажеженото лого.

Надявам се това да е от полза.

Има и още един момент - има възможност видеото да се напасне по аудиото, така че не е задължително да следва сюжета точно по секунди, ако някой реши да го следва де.

 

Благодаря още веднъж на отзовалите се. Желая ви вдъхновение!

Костадин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, днес говорих с него (Dean) и му изразих своята загриженост относно слабата активност на "конкурса". Изразих загриженост, чрез която се опитах да му повлияя творчески, но не и да дам гаранции за избор на неговия вариант за аудио.
Днес говорих и с Митака (Bluelemon), темата беше същата, всъщност началото на разговора беше - "Не си ме забравил, нали?".
Днес говорих и с още двама мои другари, които помолих за същото...

Честно да си призная не съм очаквал такъв дефицит...  :crying: . Започнах да си мисля, дали не обиждам някого със скромният си бюджет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да си мисля, дали не обиждам някого със скромният си бюджет...

 

На мен 50 лева за 13 секунди си ми звучи екстра и ако имах време (за запис) с удоволствие бих ти предложил и свое виждане, че защо не и няколко варианта.Но наистина съм дефицит с времето след работа, а дори в момента нямам инсталиран и подходящ софтуер.

 

От друга страна си дал срок до 25, което си е добър толеранс, но предполагам вече си харесал доста предложения и остава да си избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вийш ся кво е гадно да чакаш да ти стане китарата  :hysterical:  Иначе си мисля че който ще запише нещо едва ли ще е за парите.  :rocker:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата jabs е прав както обикновено. В момента пръстите ми са се схванали във форма Ла минДЖор, с най-много възможност за преход в ре бемол, диез, бекар минор...наздраве.

Пък и си мисля, че стила няма да е подходящ ;) наздраве пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.