Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия

johniebgood
 Share

Recommended Posts

Пътува Бойко Борисов с джипа за 200 000. Влиза в някакво троянско село и, ужас – шофьорът блъска една свиня. Естествено, свинята умряла, а Бойко Борисов бръкнал в джоба, извадил 100 евро и заповядал на шофьора да открие собственика на свинята, да му отнесе останките на животното, да му се извини от името на българското правителство и да му даде стоте евро като компенсация.

Стоял Бойко и чакал.

Минал час, минали два, три…

Накрая шофьорът се появил. Пиян-залян.

– Къде се нафирка така, бе, нещастник? – Подкарал го Борисов.

– Да, странна работа е това животът. – Започнал шофьорът. – Тръгнах аз из селото, нося останките на свинята в една торба и, като срещна селяни, им казвам: „Карам Бойко Борисов. Току-що убих тази свиня.“. А те – като започнаха да ме канят и да ме черпят с троянска сливова – чак до сега…

• Like 7

Музикална задача! :greenangel:

Можете ли да определите интервала или тоналността, в която пее главният герой?

http://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/hristo-stoichkov-pokaza-skritiia-si-talant-6054059

Edited by Лими
  • Like 2

Българската естрада е доста сложна, през ония години посредствени неща не виждаха бял свят, нямаше Ю ТУБ където да се постват всякакви ..... изпълнения! Тук Стоичков го прави от любов към родината, а не да участва в Евловизия, но на терена е  :godbless:  :godbless:  :godbless: , левскар съм от дете, сигурно и Гунди щеше да е такъв певец ! А пропо, за интелекта на Стоичков има доста жълти матреяли, НО го познават в цял свят, а много наши умни глави ......... та нека поне ние да не влизаме в групата хора които оплюват нашенците станали известни по цял свят !

Много идоли извън прожекторите са на същото интелектуално ниво !

Извинявам се , че е извън темата, но мразя вица за казана на българите в  ада!!!

Edited by iliev.p
  • Like 4

Да бе, ама аз при все че свиря прилично, не ходя да кандидатствам в реалити-конкурси за идол. И в основното си препитание (не е музика) казват, че съм бил международно признат - но не опитвам да ритам топка дори в двора си, камо ли пред камери и медии... Що му трябва И пеене?

Иначе за ритането и постиженията - шапки долу![emoji106]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like 2

Китарата от картон кърти :Д ! Единственото , което е "простотия" във видеото е свиренето на господина от последната част / май е китарист на linkin park,не знам,  уви невеж съм/ :Д

Те не ги ли приеха тия промени официално в парламента? Като чета по нашенски форуми (че и някои медии) май вече в училище така ги учат?.. :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk