Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

@ ciriljhonson не бих искала никого да обидя, ако песента ти харесва - ок! Моето лично мнение е, че тази концепция е отживелица от миналото и е изключително  зле направена по всяко едно направление: текст, музика, видеоклип и изпяване включително, чак ми стана неудобно да гледам хората там, защото някои от тях са ми симпатични и имат своето значение. Няма да чуя никога повече това нещо.

@Baby Thomas - може да го включат като солист в космонавстки костюм да излее своето послание до извънземните :D

 

А по темата:

Редактирано от valitchy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Само не мога да разбера защо всички решихте, че песента ми харесва?

Не ми е збавно, защото именно в това недоразумение присъстват хора, които имат своето значение, както ти отбелязваш.

И все пак, надсмиването над колеги винаги ме е дразнело, затова любезно ще си замълча. Защото ако си отворя устатта, ще включа и простотията в уравнението. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този хотел отпадна като опция за зимната ми ваканция....

То хубаво , че има интернет и безплатен паркинг ама финала на описанието ме потресе..

 

Комплекс Пампорово Палас се намира в най-слънчевия български зимен курорт Пампорово, в сърцето на Родопите. Разположен е в непосредствена близост до ски-пистите и на 10 м. от централния лифт, както и на 300 м. от главния център на Пампорово.

 

Описание на хотела:
Комплексът разполага с 110 апартамента - с 1 и 2 спални и студия.
За удобството на гостите Пампорово Палас предлага лоби бар, ресторант, открит и закрит паркинг, медицински център, масажи.
Удобства в хотела: ресторант, бар, 24-часова рецепция, тераса, стаи за непушачи, семейни стаи, асансьор, парно, стая за съхранение на багаж, магазин в хотела, безплатна Интернет връзка, безплатен паркинг, място за съхранение на ски, обособена зона за пушачи, снек-бар, гей-приятелски.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2896408/This-Paul-McCartney-guy-gonna-huge-Kanye-West-fans-funny-joke-One-collaboration.html?ito=social-facebook

 

'This Paul McCartney guy gonna be huge!' Kanye West fans question who the 'newcomer' is after Only One collaboration"
 
Според феновете на Kanye, този новобранец Пол Маккартни има бъдеще в музиката! 
 
245D8D4800000578-2896408-Top_team_Kanye_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.