Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

^ Те бюджета така го кърпят, та какво остана за останалото.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е простотия, но не се сещам къде да го пусна.

Автоматизация на правене на опашка. Може да помогне на бащите на щерки...

Надява се ластика на тръбата и...останалото е ясно  :D

tumblr_mgpa2s6fSI1qdlh1io1_r2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-плачевно е нивото на правописта в интернет, сочат езиковеди от БАН. Само в последните 5 години се е удвоил броят на хората, които незнаят как се пише.

 

"Много е лошо тва" - казва единия езиковед. Той допълва, че правописта е синвол на националната гордост и сигурно хората са без такова сега.

 

Според академиците низката езикова култура води и до слаба стилистика и трудности при исказ, особено в писмена форма. Те твърдят, че хората бъркат елементарни правила като писането на запетайки, тирета и онази завитичка чертичка над дефектното и в азбуката ни.

 

"Сигорно ще става по зле и по зле" - категоричен бе в хипотетичното си предложение проф. Владко Мордаров, който посочи още, че в интернет е пълно с хора, ползващи сложни и евкалиптични думи, без да знаят истинското им значение.

 

Той допълни още, че правопистът куца не само на обикновените посетители в интернет, а и на тези, дето го пишат и пълнят с материали - повечето от тях били с много слаб стил и чести правопистни и граматически, грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се на написаното. Често се усещам, че не съм приятен с непрекъснатото поправяне на грешки от посочения вид , включително тези, отнасящи се до самата тематика... 

Не съм сам, Благодаря за което !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

uFSw9A0.png

Уважаеми собственици на градински участъци,

Забелязан за изхвърляне на боклук ще бъде на@бан в г@@а.

Работи бригада от лесничеи хомосексуалисти.

 

може и така:

 

Уважаеми членове на музикалния форум,

забелязаните да пишат глупости ще бъдат ,,,,, в ....

Работи бригада от доброволци!

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Свършиха ми "Like"-овете, но се кандидатирам за доброволец, таен активен хомосексуалист съм :secret:

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.