Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

"

На 21 декември 2012 г. Земята ще премине през астрономически пръстен, наречен Photonic Belt. Започвайки с Уругвай в 1:00 през нощта, а след това и в Аржентина, Чили, Перу, Колумбия, Мексико по света ще се изключи всичко и в продължение на три дни ще живеем в пълна тъмнина.

 

НАСА потвърди този факт на 4 декември. Казано е, че докато трае абсолютната тъмнина, ще почувствате студена светлина.

 

„Няма да се случи нищо лошо, това е уникален феномен, който се повтаря през всеки 11 хиляди години.” Съветват да останете заключени в домовете си, тъй като няма да има електричество.

 

Ако копирате това съобщение във „Фейсбук”, ще бъдете спасени и ще имате електричество и интернет през критичните 3 дни, ще имате тонове авокадо, 3 еднорога да ви защитават, армия от елфи, които ще се борят за вас, ангел за демоните и участие в томболата за бронята на Волтрон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попадхах случайно на този клип, и сметнах за необходимо да го пусна тук.

Значимото в действителност е коментара на водещата, с която се съгласявам безусловно.

Та и аз да попитам - КЪДЕ СМЕ ВСИЧКИ НИЕ ???

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jpBp94X0aAE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лими, не е въпросът да свършва светът! Става дума за липса на много неща - смелост, чувство за граждански дълг и т.н. Намирисва ми и на страх и корупция и.. абе..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност какво се правите на очудени? Това е българския народ - това, че тука една шепа хора сме се събрали с уж някакви по-големи ценности(а дали?), значи ли че обкръжението от простотия изчезва? Тези малки курвета да не би някой с пистолет в челото да ги е вкарал там? А шафрантиите в студентски град? А келешите, които "учат" ВиШУ само за да са до котон клуб? Всеки народ си заслужава съдбата - това е простата истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, недей пък ти така :) Чак съдба не бих го нарекла.. имам предвид, че... окей, наистина повечето са с такъв манталитет, но има и други хора, които са извън курвалъщината, простотията и Котон клуб. Не бих казала, че това е съдбата на цял народ или поне не искам да го казвам :D На девойката никой не й е опрял пистолета в главата, само че нали се сещаш колко е важно за хората с такъв манталитет някоя такава VIP личност като господин мафиота да й обърне внимание? Ами, логично :) - според нейните ценности защо пък не.. Яд ме е само, че такива мафиотчета имам огромна власт над нас, даже и над самата власт, което е още по-жалкото. Защо мислиш, че няма полиция и, че медиите мълчат? Еми, ето затова, защото излагат на риск собствения си живот и този на близките си, а кой иска (освен ако няма психически отклонения_ негов близък да загине? Също така, ние, като едни обикновени граждани, от които нищо не зависи, за съжаление не можем да променим нищо. Остава ни само като настоящи или бъдещи родители това никога да не се случва на нашето дете. Нека не забравяме, че зависи от нас как ще възпитаме децата си и това въспитание до огромна степен предопределя неговото по-нататъшно развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ^Така де, нормално е човек да си зададе въпроса какво търси целомъдреното девойче там с тези движения в кръста? Защо си прибра паричките, претъркаля се под масата и си седна пак на същата маса при "дружката", тези детайли правят впечатление. Не трябва ли по това време да си пише домашните или да спи вече? На всички ни е ясно защо и какво и как. ;)

 

По темата - внимавайте вокалисти: http://vbox7.com/play:a6b524bdbf

 

:icon_shithappens:

Редактирано от valitchy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност какво се правите на очудени? Това е българския народ - това, че тука една шепа хора сме се събрали с уж някакви по-големи ценности(а дали?), значи ли че обкръжението от простотия изчезва? Тези малки курвета да не би някой с пистолет в челото да ги е вкарал там? А шафрантиите в студентски град? А келешите, които "учат" ВиШУ само за да са до котон клуб? Всеки народ си заслужава съдбата - това е простата истина.

 

Мен ми е интересно от къде тръгват тия неща. Предполагам при повчето става покрай средата, в която се движат. Явно лесно се залит, щото идва един период, в който вече смейната сред не играе такава роля, като да кажем до към 17-18 годинишна възраст.

Ма хора всякакви. Имам един колега (на 30г.), чиято мечта е да работи в НСО. Въобще целия му живот е движен от това да се опитва да респектира хората или поне да се опита да го накарат да го уважат.

Купи си "спортен" Мерцедес,(не нов, разбира се)  за да могат: "Каките да се обръщат след него". В момента всячски се опитва да си купи Айфон (без значение какъв), щото той примерно не би излязал с момиче, което има телефон на 4 години, да речем... Такива неща според него говорят за класата на един човек.

 

Понякога се радвам, че такива хора се оказват страшно ограничени, че да не могат да направят нищо, освен да искат това и онова, и да си живеят в техния малък свят, щото иначе стават като тоя гарван от клипчето.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си вестник пролетта, седни на някоя детска площадка, прави се, че четеш и се вслушай в комуникацията на съвременния родител с децата си. Ще получиш всички отговори на чуденките си. Тия курвета са същите тия, които са се пръкнали когато родителите им щракаха с пръсти на Сашка Васева - '90 - '93. Естествено, кошмарът за всеки родител е да приеме вината си за проваленото си дете - винаги е виновна държавата, азис, бойко, но не и мама, тати и перфектното ни детенце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говориш наизуст.

Случва ми се да наминавам през детски площадки, че и да оставам повечко време. Не навсякъде е така и има доста малко присъстващи с потенциално развитие в такава посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то се вижда колко е малко присъствието - всеки ден подобните клубове се пръскат по шевовете. както и да е, тази тема не е за тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.