Jump to content
Българският форум за музиканти

Новите Dean Markley Strigns


X_eNeMy

Recommended Posts

докато ги слагах още 1ва се скъса, а след това и 2ра. другите се задържаха до сега. до сега съм свирил с 10ки фендер булетс а тези 10ки на "Дийн Маркли"... не мога да го опиша... не се прецаквайте... пък може и аз да съм попаднал на скапан комплект... де да знам... все едно. Когато спре да ми боли портфейла за 16те лева които дадох, ще напиша по-подробен коментар...

 

П.С. Струните могат да се намерят в РФ София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих преди около 2 месеца 3 комплекта.Сложих единия свирих около 2 часа (колкото траеха записите на 2 парчета)след това ги изхвърлих.Другите 2 комплекта си стоят така и не вярвам да ги сложа някога.

 

Ужасно качество :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти поне си ги сложил и 6те... и си свирил на тях...между другото колкото и да се прецаках с тях ще ги защитя до известна степен. Хубаво е преди свиренето да останат известно времето на китарата да се поразтегнат, може би ден - два за да се разработят и самите те. Но все пак... Дийн Маркли... какво да кажа - СКАПАНИЯ ! :( :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BLUE STEEL DEAN MARKLEY

STEVE VAI

http://www.deanmarkley.com/Strings/Electri...ueSteelEl.shtml

NO COMMENT :read:

 

http://www.deanmarkley.com/Ads/RALgPics/DMSAdsRA2Page3.shtml

 

 

DEAN MARKLEY SIGNATURES -Yngwie Malmsteen

 

No COMMENT

http://www.deanmarkley.com/Ads/DMS/DMSAdsPage1.shtml

 

http://www.deanmarkley.com/Ads/RALgPics/DMSAdsRA1Page2.shtml

 

и моята скромна персона е много доволна от Дийн Маркли

-навремето ползвах 9-42 с черния етикет

сега Сигничьрс - Найкьл Стийл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер странно, защото навремето поне когато излязоха Блу Стиил, може би около 5-6 години (докато изчезнаха от БГ) свирих само с тях и си бяха страхотни струни. След това няколко пъти съм си купувал отвън по 5-10 комплекта и нямаше промяна в качеството.

Нямам представа защо може да се е променило качеството или поне тези тук да са различни, ное е много странно? Дийн Маркли по принцип е фирма с отлична репутация....

 

Все таки откак открих китарния Power Bright Thomastik май няма да се прехвърлям на други. Кофтито е че ги няма в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е супер странно, а е аматьорско относно изказването на Ексенеми за блустийл!

нека казваме нещата с истинските им имена.

не може за Стив Вай да стават - а за него не!

за мен - единственото което мога, да си мисля е, че нашия приятел

просто не е сменил правилно струните или пьк е начинаещ и кьса струни на поразия(както правех и аз - пьрвите една две години откакто бях започнал да свиря).

Колкото до Кольо -знаем,че той е наясно с нещата - - но не е казал -от кой комплект и поради каква причина е недоволен.

освен това - прочетете на пакета - да не би да пише мейд ин чайна

знам ли - 16 лв за блу стийл - не ми се вярва.

 

има и вариант - дийн маркли да са развалили качеството - обаче - нали, китаристите по цял свят щяха да изпищят и да се чуе

все пак живеем в информационно общество - другари и другарки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменям си струните като по учебник и до сега СЛАГАЙКИ фендер булетс 10ки не съм късал никога. Сменял съм струни 5-6 пъти и се чувствам олегнал и сигурен в себе си когато пипам. Сигурен съм, че комплекта беше скапан и ПАК И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ КАЗВАМ ЗА ТЕЗИ, КОИТО НЕ ЧЕТАТ А ВИЖДАТ ЗАГЛАВИЕТО И ПИШАТ !!!

 

Може да греша относно качеството на Дийн Маркли, и ДОРИ да е случайност тази случка - комплекта беше скапан и прее*ан на 100%. Или съм най-големия каръка на земята или

Дийн Маркли вече не са това което са били.

 

П.С. Не знаех, че ги е имало преди, не съм свирил с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струните за които говоря не бяха блу стиил имаха ниакаква шарения на тях,нещо като обор или ясла,а 4та и 5та бяха дотолкова фалшиви,че ме накараха да си изместя блокчетата на тремолото докрай назад и даже това не реши изцяло проблема.Мисля че бяха Никел сриил електрик.

 

Колкото до блу стиил с тях не съм свирил

 

Колкото до цената,навсзкъде из Европа цената на Блу стиил не надвишава 13франка(15 лева) сори :)

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвал сьм какви ли не струни

най много сьм купувал от РФ

те в началото започнаха като - фирма специалист по струните

не 6 - а поне 60 комплекта сьм видял

за дийн маркли - това което пише

More Power,Tone,Sustain and Longer Life-

consistent world class performence -set after set

за мен си е чиста монета

дийн маркли дьржат 3 пьти повече от другите и имат страхотен тон,сьстейн и пауьр

 

все още имам 4-5 сета от един бокс -signature series

така че не ми се налага да купя - блу стийл-да проверя

даже бях дал на аваава -един срещу зак уайлд гхс

не ми се е оплакал

 

ами, нека повече хора ползвали дийн маркли се изкажат

особенно тези, дето наскоро са купували

защото за производството отпреди година -две - няма сьмнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за баса сега съм с блу стиил. Носиха ми ги от чужбина, ама честно казано не ми харесват като тон. Много блудкави...

Не ме кефят и скоро май ще ги сменям...

Иначе не са се скъсали още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.