Jump to content
Българският форум за музиканти

Да се затвори говорилнята


Recommended Posts

Абе хора, ясно ми е защо имаме Говорилня, ама много стана. Софиянци искали да си хвърлят боклука 'нам къде си, хората от провинцията искали да не го правят. Някои се молят на Болен, другите защитават Първанката.

 

Ами таковата, то е говорилня де, не ПЛЮВАЛНЯ, пък и ТОАЛЕТНА не пише отгоре.

 

Признавам, забавно ми е да чета такива теми, на стола съм се сгъвал от смях, особено напоследък покрай изборските пропаганди, ама пожалете здравето на хората. Няма я всички да си докараме по някоя херния от смях :)

 

Таковата... За тия работи дават Бай Брадър, ако не сте го гледали, следващият път като решите да пускате тема за любимия си

 

отбор/президент//плод/зеленчук/анджикопляктор/сексуално неориентиран овогомесор със кататонични пристъпи на катарзисни вълни....

 

Еми, пуснете си телевизора, изгледайте новините... Погледайте Нова Телевизия в периода 20:00 - 22:00. Заслушайте се във пенсионерите в трамвая. Почетете вестник ШОК.

 

Пък после си помислете... не ви ли стига тов дето вече го има, та искате да произвеждате повече.

 

Предлагам да мислим преди да пишем...

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми да в крайна сметка. Напоследък и аз (принципно антиконфликтна личност) нещо се включвам в тъпи разправии, които в крайна сметка не ме и интересуват чак толкова. Не знам как стана така, ама мноо се паля напоследък. :wall:

Мексикото е виновно :):beer:

Дайте за музика да си говорим...Па да седнем да посвирим, ...некоя друга блуз импровизация, както Кольо беше пуснал наскоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много рядко влизам, ОНЗИ раздел създава само проблеми на модераторите ми се струва :think: , причината за създаването му бе да се отърси форума от такива теми и другите остават сравнително чистички, преди повече се гледаха другите разделчета, но и се пускаха повече глупотевици в тях :)

 

айде не влизам много там, амъ пак казвам тегаво си е за хората, грижещи се за форума, нека те да кажат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо ЗА!

 

Единствено може да се открие нов раздел "Хумор&Сатира", за да не загубим ценните и забавни неща, които се появяват в "Говорилня" понякога.

 

А за замърсяването на категориите с простотии може да се реши като се разделят категориите на повече по някакъв начин и се сложат още модератори - все пак 3000 човека са това, що простотия могат да избълват за денонощия направо не е истина!

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък после си помислете... не ви ли стига тов дето вече го има, та искате да произвеждате повече.

 

+1120!

 

Браво, много добре си го казал!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама после няма къде да си честитите рождените дни :) И да пускате смешни линкчета. По-скоро ще забраним да се пишат теми, които водят до караници и така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля 4е ако се махне говорилнята ще има offtopic по вси4ки теми които дори няма да има нищо общо с музиката......

тоест целия форум ще се изприщи :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ще стане...

за това трябва да има говорилня, но да се затваря без обяснение всичко що води до караници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

 

На мен не ми беше идеята чак да я затваряме, темата беше с такова име по - скоро да привлече вниманието.

 

Просто защото знам, че във форума има хора, които ще се изприщят ако се затвори този отдел, тъй като така или иначе не влизат за друго :green:

 

Пък така току виж се зачели в предложението и следващият път се замислят.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трижди пъти съм "ЗА" - ДА СЕ ЗАТВОРИ раздел "Говорилня"

Напълно е излишен!

Само качва рейтингите на някои съфорумци, докато други (като мен) които са най-активни в раздел "Авторска музика" (поне до неотдавна) сме в "шит листата".

 

Да се махне раздел "Говорилня"! :singer::curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторе, авторе, ...

 

Както не веднъж съм отбелязал. Музиката е средство за отразяване на настроения. Един вид изкуство. Настроенията се формират от сложна съвкупност от химии нек'ви, че не съм психонещоси, които взаимодействат със заобикалящата ни среда. И се получават емоции. Що не престанете да гоните висшия музикантски професионализъм (повечето пъти безуспешно). И без това маса народ чагърти кавъри и упражнения и да се оставите малко на настроението да ви повлияе в/у музицирането. :singer:

Аз лично скучая чудесно из говорилнята. А и из авторска музика. Нито съм некъв свирец, нито философ, да не дава Господ композитор, но пък не съм и глух, а и мога да мисля. Така че обменяйте си инфо по всякакъв повод и начин, карайте се налагайте мнение, току виж някой повярвал, а ощетените творци, ще са ощетени докато трогнат някого. :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.