Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ


CorvusCorax

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми..и аз да се изфукам най-послее :)

Имам си Shure Beta 58 A-невероятен микрофон!Днес го тествах много обстойно и мога да кажа,че съм меко казано ВЪЗХИТЕНА! :(

 

ПП:Малко скучно,че в нашия раздел се фукаме най-вече с микрофони,ноо нали за това сме вокали :surprise:

 

Поздрави:Лили

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Лилиииии!!!!

Със здраве да си го ползваш, много сцени да види в твоите ръце! Добре дошла в клуба на феновете на този модел ^_^

:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тооо време е и аз да се похваля с нещо хаха ама няма да е с техника, а с нещо което много се надявах да стане, а именно да ме приемат в хора Христина Морфова. Това вече е факт. Сега вече ме чака яко учене на песни, но според мен това си струва. Нямам идея, защо ви пиша това, но смятам , че всеки един от вас разбира повода за моята радост и понеже моите приятели не са музиканти имах нужда да го споделя с вас :recourse:

 

:recourse::D:surprise::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да ти е :thumbs_up:! Това със сигурност е повод за хвалене, ако не повече, то поне колкото нова скъпа техника. Много успехи в новото занимание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Не е с техника, но е с музикално постижение! Много да учиш и да ни радваш с още такива "фукни" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами довечера ще си взимам ето този микрофон - Sennheiser e865 http://www.sennheiser.com/sennheiser/icm_eng.nsf/root/04846# . И преди бях с Sennheiser но от по-нисък клас. Доста ми го хвалят, а и бил концертния микрофон който Sting ползвал. Вярвам че ще е готин защото досега нищо лошо не съм видял от тази марка. Някой от вас да има някакви впечатления от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Бре, две години никой вокалист не се е фукал, срамота! Да взема да поправя грешката: Моята булка получи като сватбен подарък от кумовете EV N/D767a и о, чудо - гласа й се чу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Имам Shure beta 58 A.

Не е новост, но пък е за фукня.

Бях тръгнал да си купувам SM 58, но реших все пак да го сравня с батко му и разликата беше огромна.

Много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майкоооооо...преди няколко дни се сдобих със Sennheiser e935...е нямам думи....незнам.:DУбийствено ми допадна.:butcher:

Има топъл тон,придава повече плътност ,то с думи не може да се опише.Избрах го сред други марки като:

-shure beta 58A

-akg d-7

-и още един модел на електро войс от малко по-нисък ценови клас

.....и сега......:singer::metalist::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.