Jump to content
Българският форум за музиканти

Много важно


Recommended Posts

Незнам ,защо форума беше crash-нал наскоро,но само виждам отчайвачто старата версия Invision Powerboard а именно v1.3.1 .

Искам да кажа че за всеки размотаващ се тепърва начинаещ хакер е интересно и ЛЕСНО да си намери експлоит и да хакне някое форумче.НЕКА ТОВА НЕ Е НАШИЯТ ФОРУМ ....PLS.

http://invisionbg.info/

http://www.invisionpower.com/download/

http://www.phpgg.nl/node/517

....use google

П.С. над версия 2.6 няма експлойти

Опитвам се да помогна не упреквам никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има самоче галериите за снимки не са преведени.Ето един колега,който си го сложи и гопреведе (което не беше вече) и го набуьа там с сичкин екстри ЕЙ ГО Е

Но това е проблем ,защото...защо ли напиши 'exploit Invision 1.3' в Google и ще разбереш :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да реагираш толкова остро. Човека е напълно прав и за съжаление има много хора без работа, които ходят и чупят форуми например. Защото е лесно и защото е "много куул".

 

Пълната версия на IPB с включени бъдещи версии струва 185$. Този форум има 3053 потребители по последна информация.

 

Струва ми се, че 185$ * 1.55лв. / 3053 потребители = 9 стотинки на човек не е твърде висока цена, за да запазим едно от местата, които харесваме, от простотии. Ако решим, че можем да го купим, просто трябва да се направи една тема за събиране на средства, не говорим за 9 стотинки естествено, просто е смешно. Примерно всеки, който е фен, може да шибне по едно левче звонк и накрая musicman да отиде с чувала и да ги преведе на IPB. Гарантирам, че ще има :lol: от банковите служители.

 

Но това е само идея. И изисква нещо като гражданско общество, само че в по-малки мащаби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля чеидяета е мн добра,благородна,добронамерена и изпълнима макари трудно.

Пуснах темата защото съм виждалмного по shit-ави форуми с повече защита.

Това е първият форум вкойто не виждам караници,надути хора и темподобни.

Мисля че е еин от най-полезните БГ форуми за насоката си.

 

П.С.

Мисля че ще е добре да се направи първо сметка и там да се мятат по банков път,защото аз от Ловеч да се домъкна до софия да си даря левчето ша ми тряят още 20 :wacko:

Редактирано от Talic_Zealot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, нямам предвид, че на ръка е най-добре. :wacko:

 

Просто исках да кажа, че можем да направим нещо за себе си сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пише всичко за цените. Значи ако човек не иска съпорт и ъпдейти, програмата струва 70$. Има включен language editor, така че сигурно някой вече е написал на български.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, защото ако ще си го купуваме ще е добре да го има на БГ иначе е тъпо.

 

Бтв. за мен лично новият интерфейс е просто потресаващо претрупан и бавен :wacko:

Но в името на сигурността ще го преглътнем :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля сериозно по въпроса.

Пари ще се намерят от реклама. Но сега имам да покривам други разходи.

Със сигурност следващото нещо за закупуване ще да е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз гледам, че за едни тениски са събраха пари за нула време, а те са само идея, породена от форума. Защо да не съберем пари за закупуването на скрипта? Толкова народ сме, мисля, че няма и да се усетим, как сме ги събрали! Нека бъдем общество поне малко :) Аз мога да вляза с определена сума веднага след 12-ти. Много често забива форума вече... което е криво и за нас. Един подобен принос от бас, освен коментарите и караниците ни, ще е прекрасен, не мислите ли?

Нека рекламата и средствата от нея отиват за целите, за които са предвидене в началото. :D

 

Кажете какво мислите по въпроса B)

 

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава прайм една касичка и всеки пуска по левче , защото 3000 активни потребители няма :) Пък и дори да има едва ли всички от тях ще дадат пари , това е сигурно . Оставете рекламата , да съберем пари , малко ли е , че някои хора дават от джоба си , за да хостват и сайта и форума ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да сметнем колко трябва да се даде точно, защото не знам курса на долара и да кажем колко сме навити да дадем за лицензирания скрипт. Само шефа да каже как да процедираме в този случай, за да не става без негово съгласие. Аз лично имам желание да помогна, предполагам много от вас също.

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.