Jump to content
Българският форум за музиканти

Suhr Guitars


Kalmar

Recommended Posts

Eееее, стига вече де, то не се трае :greenball:

Все хубавици, а и тази последната красавица...направо я искам в колекцията си :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз я искам ама нема. Миналата година Suhr обявиха, че повече няма да правят екзотик китари за момента. Демек в обозримо бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ясно - той чичо Джон следи ( или дори създава ) тенденциите - усещаш ли как има едно завръщане към "Супер Страт" модата от 80-те години?

Само влез в сайта на Сър и ще се убедиш в това ;)

Нищо чудно и други производители ( като Фендер ), да възродят отдавна забравени модели китари :virtuoz:

Редактирано от atanas_shishkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Това ми напомня на едно бюджетно копие на Ibanez от орех, което ми правиха едно време

(барабар със средното парче по средата на тялото и черно боядисаната лакирана глава....) :P

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Няма средно май, в началото едни жилки, които минават под и над хъмбъкерите ми се видяха прекалено прави.

Предполагам е сърцевината на дънера, макар че и към края стават изразени жилките, но по 'криви'.

Орех е, нали? мн. апетитно изглежда, не точно шоколадово, но кулинарно

Все пак, тези от птичи явор и вариациите с яворов топ са по-в техен стил, също и дървесната текстура е по подбрана и 'перфектна' в тези модели

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Suhr не ползват конструкция със средно парче. Тялото е от две парчета съединени в средата.

Тялото на тази е от черна Лимба (известна и като Корина), както и грифа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли им някакъв имейл на който отговарят...писах им четири запитвания на формуляра който е оставен за директна връзка в сайта със запитване за евентуална къстъм поръчка и втори месец нямам отговор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши във форума ЛС на Suhr. http://online-discussion.com/Suhr/

Или направо пусни тема и ще ти отговорят.

Другият вариант е през някой от европейските дилъри.

На уеб формата също ще отговорят, но отнема повече време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.