Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-перспективната българска рок-банда


Recommended Posts

Добре де, аз наистина не разбирам защо се случва всичко това? Защо са тези хиляди акаунти, какво толкова е станало? И не трябва ли да тръгваш вече за кв. "Хаджи Димитър" да си правите чекингите, според тази информация от 19 ч. вашата група "5-то чувство" ще подгрява PERO DEFFORMERO или ...?

 

67202472.jpg

Редактирано от VALITCHY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дупедавец от модераторския екип пак почна да ми трие постовете :hysterical:

 

Ако се чудите защо, ще Ви кажа - всичко това е от завист и злоба, защото ние правим пари с музиката ни, хората дават по 20 и повече лева, само и само да ни чуят, докато повечето бездарници и музикантчета тук само сънуват за такива неща, а като се събудят сутрин ги смачква болезнената реалност, че са пълни неудачници и им остава да се утешават с дрънкане на скъпите си, а и не толкова скъпи, иструменти у дома. Но такава е реалността, пичове, едни успяваме в музикалния бизнес, а други си оставате за цял живот жалки мечтатели :hysterical:

Редактирано от Alexandar Nedqlkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един микс от наши изпълнения, правен е от наш фен, качеството е лошо, но все пак се добива представа какъв як купон правим на нашите концерти, а забележете аз какви рифове къртя и какви сола бича с моя Ибанец :punk_guitar:

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един микс от наши изпълнения, правен е от наш фен, качеството е лошо, но все пак се добива представа какъв як купон правим на нашите концерти, а забележете аз какви рифове къртя и какви сола бича с моя Ибанец :punk_guitar:

 

 

 

1.Всеки може да изсвири солото на "enter sandman".

2.Мисля си,че се мислиш за много голям китарист.

3.Спри с дрогата

4.Не се мисли за голямата работа в бъдеще,защото има и ще има по-добри в това,което правиш.

5.Kой хора ти дават 20+ лева само да ви чуят?Приятели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@WashBurn97 той наистина се мисли за "голям китарист", но това че се мислиш не означава, че си! :icon_shithappens: Но все пак го уважим, че е помислил... все пак умственият процес не е лесен!!! :greenball:

 

какъв як купон правим на нашите концерти

+ онази част с "как публиката изтрещява с нас" или както там беше... Публиката "изтрещява" от всичко... Хора са

се кефели на рифа на "smoke on the water" на кухарка...

 

Както и да е, аз лично спирам изобщо да ти чета простотиите и да те "храня" с постове...

 

П.С. - Ще се повторя, ама... Вземи свири! Ако свиреше повечко отколкото пишеш простотии тук... ех мечти...

 

П.П.С- Вземи си живей истинския живот, не виртуалния, че като видя такива като тебе, жал ми става...

Редактирано от Lathron
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, поцъкахме им по сайтовете, посмяхме се... до тук с простотиите на Тъпото.

Всеки си е направил изводи, от тук нататък трия всичко което напише.

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, модератори, колеги, завиждам ви за търпението(забавлението) към Тъпото копеле, защото мене ме режете за:

Системно остроумничене и в този случай обиждане на потребител. Почивка 7 дни!

- Поредно влизане в спор, без да има смисъл от това - 15 дни!

Сега имам 20% предупреждения

И Аз ли съм Тъпото ...?wallbash.gif

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее като гледам как сте му набрали на Явор...да не ходи някой сега на Перо Деформеро , само защото 5-то чувство ще свирят за да го мъска.хахахахахахахаа.... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... всъщност бях решил да пиша за оня с 1000-та регистрации, после за оня другия с бандата...(дето всъщност представя в началото на темата...)...

и да поздравя модераторите за търпението - познавам само Вик, и РАфо.....(аз нямаше да чакам чак до сега)....

Колеги, (за всички които държат музикален инструмент в ръка, а не мишка) що не обсъждаме музика? А се ядосваме на някакви нет простотии?

Ако перефразираме една безсмъртна фраза на Остап Бендер - "...делото на давещите се е дело на самите давещи се..."-

оставете комплексарските изцепки просто без отговор, най голямото наказание е мълчание.

Айде със здраве!

п.п. а който не е прочел "12-те стола" - явно не познава персонажа Остап Бендер

Редактирано от VSTi
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Празни приказки.

Като сте решили да триете, да бяхте трили. А най-лесно беше да изтриете цялата тема и всичко да свърши.

Сега всеки ще се чуди защо някой е получил БАН за нищо, в сравнение с това, което се случва в момента. Аз например полчучих БАН, защото съм имал голям по размер подпис, а моя е нищо, в сравнение с големите плакати на други.

 

Админи и модератори - трийте всичко и да продължаваме напред, иначе ще се чудите как да отговаряте на такива въпроси като на Лими и моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@misterj и Лими: вашите банове са били срочни, а този човек има сигурно над 10 перманентно баннати акаунта.

Оттам нататък е въпрос на време и нерви дали ще сварят да му трият всичките глупости.

Не му завиждайте и не се сравнявайте с него. :)

Редактирано от Cutthroat
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух ги в майспейс. Еми кво да ви кажа, посредствена банда, нищо характерно, нищо интересно. Само пози, снимки, имидж-консултанти четох някакви и все такива тъпизми.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.