Jump to content
Българският форум за музиканти

Xotic BB Preamp MB


kolio_k

Recommended Posts

Любимия ми напоследък овърдрайв. Има много благ и натурален саунд и сериозни възможности като бустер или самостоятелен овърдрайв (по скоро с малко изкривяване, иска сериозно блъскане, за да вади достатъчно драйв за по модерен рок, идеята му е да симулира Marshall BlueBreaker). Семпълът е правен още с Гибсън Лес Пол, Енгъл Тъндър 50 амп и Шур СМ57

 

http://www.youtube.com/watch?v=KxE02QBpvCE

 

Надявам се саундът да ви допадне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно демо, даващо пълна представа за ефекта. :bravo:

Аз го ползвам за бустване, но и като самостоятелен овърдрайв много ми допада звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко демо и свирене както винаги :godbless: Много добре звучи и има доста драйв става и за по-рок неща,но за блус си е трепач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :godbless: , радвам се, че демото ви харесва.

 

@visiondann

Много благодаря за хубавите думи!!!

Иначе, наистина свиренето си е най важно, но за мен лично добрият е също много важен, а този наистина е един от най добрите (според мен, разбора се)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепно и артистично представяне!

Забележете, че Кольо може да свири като всеки (от големите). Цитирам негов близък приятел, но добавям - И като себе си. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря :godbless:

 

Само да уточня, далеч не мога да свиря като всеки от големите, даже и приблизително. До малка част от тези, които ми допадат (а те са много) мога да се доближа в известна степен, просто защото съм се занимавал много с тяхната музика (като част от личния ми учебен процес).

 

А иначе наистина се радвам, че мислиш , че свиря като себе си, дай боже на всеки!!

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.