Jump to content
Българският форум за музиканти

Секс и глас


basistka

Recommended Posts

За преди и след разбрахме... На мен ми е интересно какъв ще е ефекта ако лашкаш по време на изпълнението?

 

Всички трезво мислещи (дори под въздействието на алкохола) ще се наредят на опашка, мислейки, че заведението черпи. Ама ще е по-добре да пееш опера, че иначе от високочестотните женски писъци, едва ли публиката (?!) ще разберат нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз певец не съм (и едва ли ще бъда някога), но определено секса ми влияе на свиренето и за късмет - положително. Започвам да свиря по-смислено, особено когато импровизирам :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ секс е едно нещо .......абе като пораснеш ще разбереш :)

 

Аз пък гледах едно предаване по експлорър и там решиха да проверят колко е верен мита,че секса пречи на спортистите и един негър изчука жена си и след това го караха да прави какви ли не неща и резултата му беше по-добър от преди когато не беше правил секс,та стига сте си измисляли че секса пречи и т.н.т.Не мисля че някой ще тръгне да го прави 5 минути преди да излезе да пее(но що пък не) така че не вярвам да има ефект върху гласните струни особено при жените.Макар че при мъжете определено има връзка между пеенето и ташаците,иначе нямаше да казват "тоя крещи като скопен".В класическата музика даже са кастирали малки момчета за да не им мутира гласа и цял живот да си пеят с момичешкото гласче,ама пък остават бездетни.Та някой ако има сериозни научни,физични,химични обяснения защо не трябва да се прави секс преди пеене да каже.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Верно може да го пратим като предложение на "Mithbusters" да направят проучването...Та тази няколкогодишна тема да се приключи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^ Секса е онова нещо, което прави поп-фолк певиците известни.

 

Иначе, в повечето случаи на мъжа след секс му се доспива, падат му гласа и други... [но не винаги, понякога действа и като стимулант - зависи от секса (хормони/мозък)].

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм вокал, обаче след няколко.. упражнения.. вечерта свирих с по-малко заряд, но по-спокойно и обмислено от предната вечер, когато направо пощурях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае кво е тва секс?

Туй си е живо ибанйе.. :greenangel:

Достатъчно добро забавление,преди да опознаете дрогата/алкохола и скъпите курви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.