Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Parker Fly Classic, 2007, Dusty Black, DiMarzio pickups (Air Norton - neck and Tone Zone - bridge, custom wound for Parker)

 

http://yfrog.com/0xffa41jx

 

Реших да пробвам да се измъкна малко от категорията Ibanez, тъй като всичко живо изглежда свири в нея вече. Но малко ми е дебел грифа на тази... май май ще се разделяме...

Редактирано от GuitarRoyalty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих това. Пристигна с куриер от САЩ до вкъщи за 4 работни дни след плащането (с/у $35 за транспорт).

 

 

Честито за драйва, сподели как е като го пробваш.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Parker Fly Classic, 2007, Dusty Black, DiMarzio pickups (Air Norton - neck and Tone Zone - bridge, custom wound for Parker)

 

http://yfrog.com/0xffa41jx

 

Реших да пробвам да се измъкна малко от категорията Ibanez, тъй като всичко живо изглежда свири в нея вече. Но малко ми е дебел грифа на тази... май май ще се разделяме...

 

Doomhammer, тия Паркъри така са ми влезли под кожата, че (не)благородно ти завиждам! :cheers2: Ще ми се да чуя малко Малмстийн на тая китара, както и малко чисти сепмли.

 

ПП: И както си бяхме говорили един път в скайп, за това, че българина, като се засили да се качи на магарето и го прескача, та в тоя ред на мисли, толкоз свирене да падне, че да й скъсаш грифа! :wacko:

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

l_fb4c059140e44d99a7c82f9bdc787567.jpgMusic man-LUKE -Customl_b034ddfa89d64dac867f0fc9a60d0f5c.jpgBlade-Texas Standart prol_b034ddfa89d64dac867f0fc9a60d0f5c.jpgm_fb4c059140e44d99a7c82f9bdc787567.jpgm_b034ddfa89d64dac867f0fc9a60d0f5c.jpg

E с тия игрчки си играя от няколко дни.СУПЕР СА

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а честито ! да ги разцепиш от свирня ! интересно ми е блейда как звучи с тези странни адаптри - дали го докарва тексаското

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
а честито ! да ги разцепиш от свирня ! интересно ми е блейда как звучи с тези странни адаптри - дали го докарва тексаското

 

 

Благодаря!!!

Ами Блеида звучи мн. добре.

Звучи различно,има характерен тон,

освен това може да се правят различни корекций на адаптерите(които са наистина странни)

От зад има EQ.който дава допълнително-low mid. hi.

Има един малък суйч(3 степенен) от прд,който, почти има функцията на бустер

и дава невероятен брайт-при подходяща настройка на EQ-to.

Вчера я ръчках доста ...по едно време почна да свири като телекастер....

На истина може да звучи по много и различни начини.

 

А за ЛУКАТЕР няма кво да говоря направо сцепва.ДЕБЕЛО МАЗНО И МЕКО

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Musicman-a е просто убийствен. Невероятна китара, завиждам ти искрено и сърдечно. Моля ако е възможно да пуснеш някое семпълче да й се порадваме във форума.

 

П.С колко лъвчета ти излезе тази красавица ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.