Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Трябва да направим подписка Gregg да се занимава само с това :cheers:

И аз почаках доста, но и аз това си повтарям - струваше си всеки час/ден/месец и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

като нямам какво да кажа, поне да се похваля.

 

CIMG0140.jpg

 

иначе в момента свиря най-много на резонатора - през един крейт на батерии... не се подвеждайте че е на батерии, крейта цепи тикви...

 

имам един куп нови камиончета, повечето почти не съм ги ползвал още, защото през лятото съм кухар, а не камъонджия (няма ер малък на лаптопа, сори)

 

фултон "клайд" уа уа, лайн 6 дл4, робърт кийли компресор.

 

скоро ще пазарувам пак и може да вляза да се изфукам отново

 

поздрави

 

боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера взех своята първа китара - Jackson JS30DK :cheers2:

Но имам ужасен проблем - като я вкляча в компа (line-in) и пусна Гитар Риг (1.2 тест версия), програмата не дава никакъв звук, а си я инсталирах преди 2 дена и си работеше с mp3-кете от компа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто новичък Ibanez RG1527-RB :recourse:

 

Поръчан от Икономов и доставен до Стара Загора. Тва ми е първата сериозна китара и първата 7струнна. Мисля на 6тицата да й сложа по-нормални струни - 9-46, а на 7мицата нещо от рода на 10-52 + 60. Някой да знае отде мога да си намеря единични тлъсти струни в София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...честито за Ибанеца...няма да съжаляваш с него...с моя 1527 сме вече почти година и се разбираме чудесно... :recourse: ...аз струните си ги окомплектовам по следния начин...купувам си нормален комплект 0.09/0.42 и отделно Зак Уайлд 0.60 като от него ползвам само последната струна...седемструнните комплекти струни с който съм се сблъсквал са 0.09/0.52 и 0.09/0.54....мился че накъде бях гледал и 0.10/0.56 ама не съм сигурен...отдавна не съм си купувал цял комплект седмици... :recourse:...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто новичък Ibanez RG1527-RB :recourse:

 

Поръчан от Икономов и доставен до Стара Загора. Тва ми е първата сериозна китара и първата 7струнна. Мисля на 6тицата да й сложа по-нормални струни - 9-46, а на 7мицата нещо от рода на 10-52 + 60. Някой да знае отде мога да си намеря единични тлъсти струни в София?

 

 

честито!още си чакам 7 стр.шектър поръчан от томан :recourse: ,ама и аз си мисля да процедирам по същия начин със струните-има насипни в РФ.същите са като опакованите,само дето са по-евтини-не плащаш за найлона и картинката.обаче не съм бил скоро и не знам какви размери имат в наличност.виж в раздела магазини-има телефони,а ако не намериш пиши ЛС.имам прителче дето работи там и мога да му звънна да свършим работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Schecter

 

Утре поръчвам моя Omen 7 BCH (по-скромен съм от рахата)! В последно време май много взехме да поръчваме от тези китари. Хмммм... няма мищо случайно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти драйвъри инсталирал ли си?

:surprise: Всичко е ОК, но звукът никакъв го няма! Даже си сложих Guitar FX BOX и пак нито звук! Звуковата ми карта е Creative SB Live... вероятно там е проблема. Това би трябвало да ми помогне. :) Поне да се похваля (стига офтопик) - много скоро ще си взема едно! :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига "дъра-бъра",ако се фукайте - давайте,ако не - има си начини за получаване на отговори. :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена съм собственик на ето тази китарка:

http://www.guitarvillage.co.uk/product-det...+Inc%2E+Gig+Bag

 

Даже за това пише out of stock, защото я взех именно от този магазин. :rolleyes:

 

А също и на това чудо на техниката:

http://www.guitarvillage.co.uk/product-det...ePort+GX%2C+New

и съм изключително доволен :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.