Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей, доживях! Не_знам_колко_вече месеца минаха, откакто си продадох спийкъра, но най-сетне ми пристигна новата придобивка, за което разбира се съм безкрайно доволен:

vintage_30.jpg

 

7-8 месеца бях или без АМР, или без китара, но най-вече и двете. Сега вече съм с пълен ареснал, но се оказа че съм забравил как се свири в тоз лампов добитък. BTW - aко някой от използващите процесор и/или компютър си мисли че може да свири...да се плъгне в лампи да го видя! :punk_guitar:

 

A да ти е честито! Сега очакваме семпли от JS-a ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^подкрепям за мнението за тоз бръмбъзък, че съм се наточил на по-големия му батко и ми се ще да чуя мнение на някой, дето го е ползвал вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Вече горд собственик: :recourse:

EG01499.jpg

да ми е честито.

 

Честито!!!! Човече това нещо като го чух направо ме помете ........ залужава си всеки лев за него. Страхотно комбо!!!!!!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е новата придобивка: 003501975.jpg

 

Страшно красив инструмент. Честито на теб и на другите с нови придобивки!! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм горд притежател на това: Randall RG75R G3

323927.jpg

По щастлив от мен няма, не мога да му се нарадвам :thumbs_up: ! Благодаря много на съфорумника: ionicle !

В близките дни ще пробвам да запиша семпли, макар че нямам хубав микрофон.

 

Аз също от скоро имам това зверче :bravo::whistle::) Да ни е честито и на двамата :) :)

Само лайн аут-а си има проблеми, ноо... ще го преживеем някак си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTW - aко някой от използващите процесор и/или компютър си мисли че може да свири...да се плъгне в лампи да го видя! :yes:

 

 

Хаха, точно така се чувствах след като си купих първото камионче и захвърлих процесора в килера. "Динамика?! Какво е това?!"

Направо не ми се мисли какво ще излезе ако просвиря през "истински" усилвател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

^^

^^^

Да .А сега и ако си вземете поне (казвам Поне) един истински лампов преамп съвсем ще тръгнете в посоката на истината.Щото колкото и да се кефите идва момента "Аве нещо зе да не ми звучи"

Аз така ръчках преампа в един Пиви Бандит докат накрая му бих шута, сега съм на 100 процента - ма кво да прайш, има си период на из/по/растване....

:yes:

Ай са здраве!

И честито !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Време е отново да се разпиша. Скочих в горната серия - среден клас китари и останах очарован и крайно впечатлен от качеството на ЕСП.

Дами и господа, новата ми китара: ESP Ex-50

 

EX50_blk.jpg

Редактирано от X_eNeMy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

843cf0027630958b6473cc2a15b55c43.jpg

 

:)

 

Вчера взех тази страхотна китарка от колегата Ionicle. Суперска е :coolp:

На звук не се различава много от другата ми китара, която също е с EMG81 на бриджа. Звука на LTD-то е малко по-ясен, с по-малко ниски, но разликата не е голяма. Явно активните адаптери наистина не се влияят особено от дървото. Имам много як състейн. И най-вече - изглежда страхотно :bravo: Но нещото, което ме изуми е, че е с фабрично компенсирана интонация на нът-а!!

 

Сега остава да се науча и да свиря... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.