Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето малко нови придобивки от днес

 

36213555151.jpg

Става въпрос за H&Kto

80 вата,много приличен чист канал(за транзисторен),два приятни драйва(като се замисля те са най-доброто в ампа,свястен говорител.Общо взето много добър амп за ценовият си клас.

 

36213555195.jpg

Yamaha pac311s.Тяло аш,гриф мейпл,фингърборд палисандър.Алнико адаптери(много устойчиви на микрофонии,но не ми допаднаха особено като звук.Правена в Тайван.Също много добра като за ценовия си рейндж,но не вярвам да я задържа за дълго ;) (не че съм очаквал кой знае какво

 

А ето това е КИТАРАТА

36213555112.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Да бе, това си е надуваема китара, и аз имам такава, но синя и с х-образно тяло ;) Иначе забележете как си е заключването на грифа и флойд роуз. И праговета на места са по 2...ако се захаби едното да се ползва другото, като зъбки на крокодил..те там си падат, ама да млъквам, че се отплеснах :P

 

Иначе и аз си имам нова китара от 2 дена и носи името на великата марка китари Marathon. ;) За сметка на това е много добра за парите си. Снимки нямам засега, но мога да измисля отнякъде.

Редактирано от Wheels_of_Fire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, зех я преди време, ама реших да съ изфукам чак сега. ;)

 

 

1 2 3 4 5 6 7

 

 

Да живее Angermeans! ;)

Редактирано от TheNightRider
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Х&К 80 2 драйва ли има? не знаех  моята 40-ка има само един

 

Ще гледам да запиша.като намеря малко време ;)

 

 

Еййй - хич не траеш...  !

 

Сърце юнашко не трае :P В интерес на истината H&K заминава временно в мазенцето,че нямам място вече от китари и кубета.Живот и здраве с него шумя с него в Пловдив от март нататък

 

п.п. Червената китара е марка Rock n Roll и е АБСОЛЮТНО СУПЕР ПРОФЕСИОНАЛНА ;) (нищо че е надуваема)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, зех я преди време, ама реших да съ изфукам чак сега. :lol:

 

 

1 2 3 4 5 6 7

 

 

Да живее Angermeans! :P

Good good :):D:):D да ти е честито!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз да се изфукам :guitar:

Peavey Bandit 112, Boss GT8, Ibanez RG 370 DX, Squier Bulet Strat, Fender Frontman R25 и най- важното е че задобрявам и това ми доставя голямо удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.