Jump to content
Българският форум за музиканти

Колани


Bassko

Recommended Posts

Пандемониум, човек от къде си се сдобил с този колан? Страшно много искам да си намеря с такива кръстове.

Ми РФ (xxxx), до Булбанк и метростанция Сердика.

От серията Lucky 13 е. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер :greenangel:, ама тоя е софииския. Гадното е, че в пловдивския когато разглеждах такъв не видях, но ще питам за каталози, знае ли човек хахахах, благодарско!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Да разбутам малко една позамряла тема... Искам да попитам дали на въпросният цитиран адрес все още се помещава сарач или друг подобен занаятчия, който може да ми изработи масивен кожен колан за баса?!

 

за съжаление му нямам телефон. намира се тук :

 

http://bgmaps.com/map.asp?sid=eaa84b97b842...;Map49_56.y=196

 

 

И въобще ще съм благодарен на всякаква информация за кожари, които се занимават с подобна изработка на колан!

От няколко места, където правят якета и дисаги за мотоциклети, ме връщат с аргумента, че ползват по-тънка кожа с гумени уплътнения за форма (особено при дисагите), която не е подходяща за колана, който искам! Посъветваха ме да ида при сарач, коняр, дори при продавачите на женския пазар! :music336:

Иска ми се да се допитам до майстор обаче, а не просто да купувам конски повод :hysterical:

 

Благодаря ви предварително за информацията!

 

Поздрави!

 

P.S. Сега видях че линкът в БГ Мапс не води към никъде, което означава, че разчитам само на вашата помощ! :)

Редактирано от Babyface Bob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Онзи ден на сбирката сладката приказка с Мефистофел и Бай Емо пак не доведе до съществен резултат - може би се фокусирахме повече върху бирата! :greenangel:;) Та да се примоля за активност, ако някой има информация?!

Благодаря предв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казах и тогава - опцията, на която съм се спрял и си ползвам (идеална ми е :thumbs_up: ) :

 

http://www.thomann.de/de/fender_guitarstra...e_padded_bk.htm

 

Коланчето е ЧУК !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбутам малко една позамряла тема... Искам да попитам дали на въпросният цитиран адрес все още се помещава сарач или друг подобен занаятчия, който може да ми изработи масивен кожен колан за баса?!

 

за съжаление му нямам телефон. намира се тук :

 

http://bgmaps.com/map.asp?sid=eaa84b97b842...;Map49_56.y=196

 

 

И въобще ще съм благодарен на всякаква информация за кожари, които се занимават с подобна изработка на колан!

От няколко места, където правят якета и дисаги за мотоциклети, ме връщат с аргумента, че ползват по-тънка кожа с гумени уплътнения за форма (особено при дисагите), която не е подходяща за колана, който искам! Посъветваха ме да ида при сарач, коняр, дори при продавачите на женския пазар! :)

Иска ми се да се допитам до майстор обаче, а не просто да купувам конски повод ;)

 

Благодаря ви предварително за информацията!

 

Поздрави!

 

P.S. Сега видях че линкът в БГ Мапс не води към никъде, което означава, че разчитам само на вашата помощ! :thumbs_up:

Ми,направи си сам-виж ми поста на предната страница ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel: Благодаря за съветите, но ги имах предвид още преди да попитам :) Просто не ме устройват - ширина, дебелина..

Ако намеря кожар - което сега бавно се опитвам да свърша, но е сезона на съвсем други неща - ще му пусна координатите тук :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте , не успях да открия някой дали отговаря на въпроса с небалансираните баскитари. Когато е по-ниско (настроен на половината дължина на колана) ако не му държа грифа се накланя и главата му може да стигне земята ако го оставя. С Фендер колан съм за 12 лева , от 1 година го ползвам и от една година има този проблем. Другият проблем е, че дори да си вдигна баса като на блусарите пак става същия наклон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що спечели наградата "zombie thread of the year".

 

След като си ровил толкова назад, не попадна ли на това:

 

http://forum.muzikant.org/topic/71181-dhaaoeaaieaa-ia-idhiaeaaia-n-iaaaaeainedhaieoaa-adheoiaaa/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.