Jump to content
Българският форум за музиканти

Колани


Bassko

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм със Стаг (сега очаквам нещо от рода на "Тоя ташак ще иде за 2 дена"), но вече 5-6 месец няма никакъв проблем. Широк е 4-5 санта , като за рамото си има една кожена джиджафка дето аз и викам овча кожа, ама не знам точно как му се вика и съм го тунинговал от страна че го удължих понеже съм бая човек и ми идваше къс. Страплоци нямам, но не ми се е случвало да се откачи от кожите докато свиря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя московския колан не е ли от един пич на име Тони........

Толкоз го исках тоя зелен колан......де*ба

 

 

Беше дълги години на Чефо от ХеллНОУ, ама като гледам се е разделил с него ( по неволя)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя московския колан не е ли от един пич на име Тони........

Толкоз го исках тоя зелен колан......де*ба

 

 

Беше дълги години на Чефо от ХеллНОУ, ама като гледам се е разделил с него ( по неволя)

 

Аз говоря за 2001-2002ра:unsure:

Както и да е, нека не разводняваме темата.

Аз си бича с един Планет Уейвс, подарен ми за рождения ден миналата година от една мацка от Германия... и с моя любим сив Ърни Бол....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от година и нещо ползвам ей този - LUCKY13_IRONCROSS.jpg

и съм много доволен. Здрав, удобен, не ме запотява дори на голо. Заслужава си отвсякъде 40-те кинта които дадох за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така и така си лафим за колани... Някой знае ли дали на обикновен колан може да се сложат заключващи накрайници, от онез пластмасовките. Продават ли се само заключвалките? Защото по-удобно-прекрасен колан от моя нийде не съм виждал (военен е май, доста широк, безумно здрав, може лесно да се коригира на дължина и с една ръка, докато свиря), но само тоз кусур, че мине се не мине и баса иска да политне към земята или краката ми. (за щастие имам рефлекси на хипопотам-джудист и го улавям, но винаги има първи път...) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ми аз на едното басче съм със Дънлоп...Взех си го от xxxx за около 20 лв.Мноо як колан...Широк,здрав,удобен...Абе заслужава си парите....На другия ми бас съм със ЪрниБол...не е толкова здрав...но пък е удобен...А на електричката съм с НАЙ-ДОБРИЯ КОЛАН-яко къстъм ;):):virtuoz: Просто сцепва...дадоха ми го с първия ми бас...мега бруталния кожен колан....Няма мърдане...сигурно е на 20 години и не е мръднал...за сметка на тва е малко грозен,но кво да се прай...Не може да е сичко ток :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със Planet Waves.Много широк черен и мек.Няма нужда от

допълнително заключване, защото кожените накраиници държат много.Даже

като се налага да го махам после едвам го слагам пак.

30 лева струваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък (понеже не ми се даваха 40 лв за готов) си направих сам колан от естествена кожа.Взех за 12 кинта от оня с войнишките стоки на женския пазар един офицерски колан 5,4 см широк + един стар,дето се търкаляше из нас и ето кво се получи-

 

006072656.jpg

 

По-удобен е от стандартните текстилни,защото не се усуква и за 4 кг китара си е по-добре да е широк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.