Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

А защо не пробваш да отметнеш "What U Hear" в Windows Recording Mixer? (Adobe Audition => Options => Windows Recording Mixer)

Аз не мога да намеря такава опция в Recording Mixer-а. (Със ХР SP1 съм, if that counts)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам тази опция си я има независимо от саунд картата и версията на Windows. Може би не си избрал точно този input да се показва в recording mixer-a?

(Play Control => Options => Properties => Adjust Volume for Recording) и трябва да се покаже това прозорче, от което си избираш какво да фигурира в миксера:

volume_control.jpg

Друго не ми идва на акъла.

 

ПП: И с on-board карта става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо кофти. Нямам такава опция там. Сега погледнах със VIA AC'97 съм.

Добре де, аз съм го правил това. Ма не си спомням откъде :rolleyes:.

 

А никой ли не знае дали Adobe Auditoin няма такава опция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като пробваш с Audio, какво става?

Как какво, записва си това дето си влиза. Аз имам една програмка Guitar Effects Processor 2000, която ми прави китарата да звучи значително по-добре от други компютърни процесори и искам така да си я запиша. Та, аз си свиря и си я слушам с тия ефекти а Audition-a си я записва както си влиза без ефектите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай да запишеш не от мик или лиан ин, а от стерео микс, разбира се докато няма никфи звуци от сорта на винамп, медиа плаыер и др. на компа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитамькакво значи TAD IN

TAD е неква глупост свързана с модема, т.е. от модема в ТАD in и си имаш тел. на компа (TAD=Telephone Answering Device). Абе пълна дивотия някаква.

 

Fenix, това което предлага колегата асссоассс е резонно. Ако не стане пробвай всички входове наред, но ми се струва, че стерео микс е истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам тази опция си я има независимо от саунд картата и версията на Windows. Може би не си избрал точно този input да се показва в recording mixer-a?

(Play Control => Options => Properties => Adjust Volume for Recording) и трябва да се покаже това прозорче, от което си избираш какво да фигурира в миксера:

volume_control.jpg

Друго не ми идва на акъла.

 

ПП: И с on-board карта става.

Да бе човек, схващам точно к'во имаш предвид и откъде ама просто го нямам. Не знам как иначе и аз бих ти направил скрийн шот на моето меню.

Мерси все пак. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.