Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

не ти казвам писал съм "горе долу да се ориентираш"

и да ти кажа клипчето тоговаря на истината слушах ги доста дълго време преди да се реша да взема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях само финансов посредник. Опитаха се да ми обяснят нещо, но беше от типа "46-тия хармоник се губи нещо..." :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахха а поне моделите, които пробвахте можеш ли да споменеш и да гледма добре си поразчистил темата

помолих дългия да напише впечатления от бойното прасе - той помоли за среща и я получи

аз ще се радвам да се открият и други теми за други производители на адаптери

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уорпига е оръжие за масово унищожение, което не бихте искали да попадне в противника. Помолих Acei да го пробвам и ми отнесе главата. За бясна тресня, с каквато обикновено се занимавам е може би най-доброто решение - според мен отвява EMG-тата с дефиниция и характер. Разбира се, в различини китари би звучал различно, както и на различни уши. Това си е мое мнение - убийствени адаптери за хайгейн смърт.

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.